06 Şubat 2017 Pazartesi 10:25
Etiler’de Alkol Kontrolünde Yakalanan Batuhan Begimgil Kimdir?Yanında Kim Vardı?
 Önce “Medcezir” sonra da “Rüzgarın Kalbi” dizisiyle tanımış olduğumuz Batuhan Begimgil geçtiğimiz günlerde dizideki rol arkadaşlarından Başak Daşman’la Etiler’de alkol kontrolünde görüntülendiler. Bu sırada Başak Daşman’ın kucağındaki çiçek buketi de gözlerden kaçmadı. Son zamanlarda aşk yaşadıkları iddia edilip aralarında 10 yaş fark olmasıyla dikkat çeken çift bir kere daha çok konuşulacak görüntülerle gündeme geldi.

Hareketleriyle daha da dikkat çeken Batuhan Begimgil adından sıkça söz ettirir oldu. Bu da ortaya kim bu Batuhan Begimgil sorusunu çıkarttı. İstanbul Kültür Üniversitesi’nde ingilizce inşaat mühendisliği okumuş olan Batuhan Begimgil 20 Eylül 1991 yılında doğmuştur.Babası gibi mühendis olan başak burcu ünlü oyuncu, mezun olduğu okulun yanısıra özel olarak tiyatro eğitimi de almıştır. Evinin tek çocuğu olan ayrıca basketbol, kickboks, binicilik gibi sporlarla da ilgilenmesiyle oldukça dikkat çeken bir oyuncudur.
Son günlerde herkesin severek izlediği “Vatanım Sensin” dizinin Hilal’i olan Miray Daner’le bir müddet adı geçmişti. Ünlü oyuncu Miray Daner’le de oynadığı “Medcezir” dizisinden sonra anılmıştı. İkili uzun süre beraber olduklarını yalanlamıştı. Başak Daşman’la da aynı durumun olması oldukça dikkat çekti ve konuşuldu. Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü gibi isimlerle birlikte rol aldığı “Medcezir” isimli diziden sonra adını sıklıkla duyduğumuz ve “Rüzgarın Kalbi”yle de başarısını kanıtlayan aynı zamanda yakışıklılığıyla da dikkat çeken Batuhan
  Begimgil’in ilerleyen zamanlarda yer alacağı projeler merakla bekleniyor. 
Son Güncelleme: 06.02.2017 10:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş