15 Şubat 2017 Çarşamba 19:08
Esra Erol'da Mehmet Neden Yok 15 Şubat 2017 Bahar Esra Erol'dan Neden Ayrıldı? Bahar'ın Veda Klibi

15 Şubat Esra Erol'da Neler Yaşandı? Mehmet ve Bahar Esra Erol'da Neden Yok? Mehmet Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar ile Esra Erol'da Programına neden katılmadığını açıkladı. Bahar Mehmet'in yanında olduğunu ve kendisininde devam etmeyeceğini açıkladı. Kendisi için hazırlanan Veda Klibini izledikten sonra Programa veda etti...

ESRA EROL MEHMET NEDEN YOK?

Esra Erol 15 şubat Programına  Bahar gözyaşları içinde tek başına katıldı. Bahar Mehmet neden yok anlattı. Bahar Mehmet'in bundan sonra Esra Erol programına çıkmayacağını söyledi. Mehmet'in Esra Erol ve ekibi ile bir probleminin olmadığını da söyleyen Bahar Mehmet'in yanında olacağını söyledi. Mehmet sosyal medya hesabından Mustafa ve Ceyda programda devam ederse ben katılmayacağım dedi. 

ESRA EROL MEHMET VE BAHAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Esra Erol 15 Şubat 2017 Çarşamba günkü canlı yayınında konu ile ilgili açıklamada  bulundu. Esra Erol Mehmet'in programa katılıp katılmama kararının kendisine ait olduğunu ve bu konuda birşey yapamayacaklarını söyledi. Esra Erol ikiniz evet bir tarşıtma yaşadınız. Ben bu tartışmada kesinlikle ne Ceyda ve Mustafa'nın tarafını nede Bahar ve Mehmet'in tarafını tutabilirim dedi.

MEHMET'in AÇIKLAMALARI NELER?

Esra Erol Mehmet'in yaptığı Esra Erol'da ya biz oluruz ya da Ceyda ve Mustafa olur sözlerini hiç doğru bulmadığını da sözlerine ekledi. Esra Erol buradan açıklıyorum kimse bana şart ile gelmesin dedi. Kendisini bir kişinin şart ile geldiği zaman geri teptiğini de sözlerine ekledi. Esra Erol gözyaşlarına boğulan Bahar'a destek vererek ben ve ekibim her zaman senin yanındayız dedi. Ayrıca sevdiği adamın peşinden gittiği içinde kendisini tebrik etti.

Mehmet'in Sosyal Medyadan Paylaştığı Açıklama

BAHAR'IN ESRA EROL'a VEDA KLİBİ

Son bölümde ise Bahar vedalaşmadan Esra Erol 2 Kasım 2015 tarihinde ki Bahar'ın ilk geldiği görüntüler yayınlandı. Esra Erol 15 Şubat 2017 Çarşamba günü Bahar'ın Veda klibini yayınladı. Bahar Veda klibini izlerken gözyaşlarına boğuldu. Bahar Daha sonra program ekibi Esra Erol Locadaki arkadaşları ile vedalaşarak Esra Erol programından ayrıldı.

Son Güncelleme: 04.03.2017 12:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş