17 Kasım 2016 Perşembe 10:50
Esra Erol Urfalı Mehmet Güneş Kimdir?Kaç Yaşında,Mesleği Nedir?

Mehmet Güneş kimdir?
Urfalı olan Mehmet Güneş  30 yaşında .İstanbul’da yaşıyor. Bu zamana kadar hiç evlenmemiş olan  damat adayı  turizm acentesi işletiyor.
Mehmet  doğum tarihi:1986 
Mehmet  boy:173cm
Mehmet kilo:72kg

Esra Erol’la programının yakışıklı ve karizmatik adayı Mehmet Güneş  bu zamana kadar hangi isimlere talip oldu ,kimler ona talip olarak geldi?   bu sorunun  cevabı haberimizde
Mehmet Güneş’e  bu zaman kadar programda talip olan  ve kendisinin  talip olduğu isimlere bakacak olursak;Bahar ,Selin ,Hülya ,Şilan gibi isimlerle karşı  karşıya kaldığımızı görürüz

.Sempatik damat adayı Mehmet ‘in kriterlerine şöyle bir baktığımızda kendisi, güzel ve aklı başında bir bayan ile evlenmek istediğini dile getiriyor.Mehmet İnstagram adresi  Facebook adresi format gereğince yayında verilmiyor  bu nedenle Mehmet’i sosyal mecrada araştırarak bulabilirsiniz.

Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı ve Atv ekranlarında yayınlanan evlilik programı son dönemlerde medyada oldukça yer almaya başladı. Ülkemizde aynı formatta program yapmayı uzun zamandır sürdüren Esra Erol başarısını kanıtladı .Pek çok kişinin hayranlığını kazanan Esra Erol evlilik programındaki başarısı ile adından sıkça söz ettiriyor.
Esra Erol diğer loca adayları için buraya tıklayınız.

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Esra Erol’la  programı reyting rekorları kırıyor. İzleyicinin evlilik programlarına ilgisini fark eden pek çok kanal aynı formatta programlar yapmaya başladı. Fakat Esra Erol ‘un sunduğu Esra Erol’la evlilik programı diğerlerini geride bıraktı. Programda loca adaylarının çeşitliliği göze çarparken ,yurt içinden ve yurt dışından programa katılan  adaylar taliplerini bekliyorlar. Sayfamızda loca adayları ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Merak ettiğiniz loca adayı ile ilgili bilgileri sayfamızda bulmanız mümkün.
Esra Erol’la hafta içi her gün saat 16.20’de Atv ‘de.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş