21 Kasım 2016 Pazartesi 12:01
Esra Erol Umut Kime Talip Oldu?Umut ve Bahar Arasında Neler Oluyor?
Esra Erol’da programında 8 Kasım’da  Bahar’a  talip gelen  internet fenomeni kim? Bahar talibine ne cevap verdi? gibi soruların yanıtı haberimizde..

8 Kasımda Esra Erol’la  programın alt yazısında Bahara  internet fenomeninin talip olacağı yazısı geçmişti. Pek çok kişi internet fenomeninin kim olduğunu merak etmeye başlamıştı .Yaptığımız araştırmalar sonucunda  Bahar’a talip olan İnternet fenomeninin  adının Umut Kaya olduğunu öğrendik.


İnternet fenomeni Umut Kaya Çakıl Taşları adlı dizide çalan Mor Yazma adlı şarkı ve diğer şarkıları ile tanınmıştı. Bahar kendisine  talip olan internet fenomeni Umut ile bir çay içmeye karar verdi. Ertesi gün kararlarını açıklayan Bahar ve Umut kararlarının olumsuz olduğunu bildirdi. Bahar , locaya oturarak yeniden taliplerini beklemeye başladı.

Sayfamızda Esra Erol 2016 loca adaylarını kısaca sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Bizi takip ederek loca adayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Esra Erol loca adayları resimleri  için burayı tıklayabilirsiniz.

Esra Erol kimdir?

1982 yılında İstanbul’da doğdu .Polis bir babanın 5 kız çocuğundan ortancası olan Esra Erol Kütahya’da ilk  orta ve lise  öğrenimini tamamladı .Kız lisesi Çini Seramik mezunu olan Esra Erol, Açık Öğretim Fakültesini bitirdi. Maltepe Üniversitesi’nin spikerlik ve diksiyon kurslarına katıldı.

Kanal D’de yayınlanan Turkuaz isimli programın sunuculuğunu yaptı. Esra Erol’un ilk evlilik programı Flash TV’de yayınlanan Desti İzdivaç programı idi. Daha sonra Star Tv de Esra Erol’la İzdivaç  adlı programı sunan Esra Erol bu programla ekran yıldızı haline geldi. Star Tv’denAtv ‘ye transfer olan Esra Erol ,Esra Erol’da Evlen Benimle  adlı evlilik programını başarı ile sunmaya devam ediyor.

2 Temmuz 2010 yılında  Kürt İdris lakaplı mafya babasının oğlu Ali Özbir’le kendi sunduğu programda canlı yayında evlendi. Esra Erol’un İdris Ali ve Ömer isminde iki erkek çocuğu var.

Son Güncelleme: 21.11.2016 12:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş