30 Ocak 2017 Pazartesi 11:08
Esra Erol Gurur Nereli,Kriteleri Ne,Nasıl Bir Gelin Arıyor?Mesleği,Saç Rengi
 ATV ekranlarının beğenilen izdivaç programı Esra Erol'da izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Ekranların fenomen izdivaç programı Esra Erol Loca adaylarından birisi de Gurur isimli Damat adayı oldu. Esra Erol'da Gurur nereli soyadı nedir? Kaç yaşındadır Hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen detayları sizler için derledik.

25 yaşında olan gurur Bey futbolcu olup İstanbul'da hayatını devam ettirmektedir daha önce hiç evlilik yapmayan yakışıklı damat adayı Esra Erol'da programına pamuk isimli gelin adayına talip olarak geldi. Kendisinin sosyal medya hesaplarını merak ediyorsanız Google üzerinden aratarak bu bilgilere sahip olabilirsiniz.
Esra Erol'da bu gündüz kuşağının en çok izlenen programları arasında ilk sırada yer alıyor. Bu nedenle yayın yaptığı ATV kanalında yüklü bir ücret aldığı söyleniyor. Atv kanal yönetiminin memnun olduğu Esra Erol gerek sinema gerekse izleyicilere verdiği güven ile reyting rekorlarını altüst ediyor. Zuhal Topal ve Seda Sayan'ın programları ile kıyasıya mücadele eden Esra Erol programının reyting listelerinde üst sıralarda tutunuyor konukları ve üzerinde kurduğu hakimiyet aynı zamanda tecrübeli sunuculuğu ile Esra Erol Loca adayları ile bir aile ortamı oluşturup izleyiciye de bu sıcaklığı yaşatıyor. Sizlerde Hayatımızın aşkını arıyor evleneceğiniz kişiyi bulamıyorsanız. Esra Erol İzdivaç programına başvurabilirsiniz. Esra Erol İzdivaç programının bu yılki düğün hediyesi herkes tarafından merak ediliyor.

 Esra Erol Loca adaylarından gurur Bey Programı pamuk Hanım için aday olarak geldi ancak hayır cevabı aldı. Futbolcu olan akışıklı damat adayı İstanbul'da yaşıyor ve daha önce hiç evlenmedi.

Son Güncelleme: 30.01.2017 19:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş