14 Kasım 2016 Pazartesi 14:17
Esra Erol Gözde kimdir? Kaç yaşında ?Nereli,Mesleği

Esra Erol Gözde kimdir? Kaç yaşında ?ne iş yapıyor? Gözde hakkında öğrenmek istediklerinizi haberimizde bulabilirsiniz.Sayfamızda  ekranların en sevilen programı olan Esra Erol’ lanın loca adaylarını sizlere tanıtmaya çalışacağız. Merak ettiğiniz loca adayı hakkında detaylı bilgiyi burada bulmanız mümkün.

Esra Erol loca adaylarından biri de Gözde.Güzelliği ile dikkat çeken gözde 26 yaşında. Daha önce hiç evlilik yapmayan Gözde İstanbul’da yaşıyor. Reklam sektöründe  çalışıyor.
Program format gereği yayında Gözde İnstagramadresi  Facebook adresi verilmiyor. Gözde’yi sosyal medyada  araştırabilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan evlendirme programlarından  en beğenileni olan Esra Erol son zamanlarda medyada fazla yer almaya başladı. Loca adayları davranışları ve sözleri ile   gündeme geliyor .Uzun yıllar aynı formatta program  yapan Esra Erol  marka olmaya devam ediyor. Esra Erol sadece doğum nedeni ile programına ara vermiş bunun dışında her zaman yayında olmuştu. İzleyiciyi ekrana kilitleyen evlilik programı Esra Erol’da hafta içi her gün saat 16.20 ‘de ekranlara geliyor.

İzleyicinin bu tarz yayın formatına  yoğun  ilgisinin  olduğunu fark eden diğer kanallar  aynı formatta benzer programlar yapmaya başladı .Ne kadar çok benzer program  yapılmış olsa da Esra Erol’un programı açık ara önde .Esra Erol’da loca adaylarının çeşitliliği dikkat çekiyor. Sayfamızda Esra Erol 2016 loca adaylarını tanıtmaya çalışıyoruz.Merak ettiğiniz loca adayı ile bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Esra Erol kimdir?

Ünlü sunucu  Esra Erol 12 Mayıs 1982 İstanbul doğumlu. Erol’un annesi Sinoplu babası göçmendir.5 kız kardeş olan  Esra Erol ailenin ortanca çocuğudur .Kardeşlerinin adı  Filiz, Pervin, Eda ve Bihter .Açık Öğretim Fakültesinden mezun olmuştur. Esra Erol Altın kelebek  en iyi kadın sunucu ödülü almıştır.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş