04 Şubat 2017 Cumartesi 12:25
Esra Erol Gelin Adayı Merve Neden Bayıldı?
Atv'nin sevilerek izlenen izdivaç programı Esra Erol’da her zamankinden farklı bir durum gerçekleşti. Günden güne  daha da artan; Merve, Mustafa ve Alper tartışması dünkü programın seyrini değiştirdi. İlişkilerini bitirdiklerini söyleyen  Mustafa ve Merve çifti açıklamalarının ardından gelin adayı Merve fenalaştı.Mustafa ile Merve stüdyoya gelerek açıklamalarda bulundu.

Mustafa, Merve ile beraber yapamayacağını yollarını ayırmak istediğini,Merve’den ayrıldığını söyledi. Merve ise bu konuşmalardan sonra ağlamaya başladı. Mustafa ayrılık kararı sonrası Merve’yi teselli etmeyeçalışsada sonuç değişmedi. Tek taraflı alınan ayrılık kararı Merve’yi fenalaşma noktasına getirdi.Tek taraflı alınan ayrılık kararının  nedeni büyük merak konusu.  

Merve Esra Erol'a çok yorulduğunu bir türlü  mutluluğu yakalayamadığını söyledi. Esra Erol'da  ortamı yumuşatmaya çalıştı.Mustafa'nın kendisi hakkında kötü bir şey söylemediğini ,sadece ilişkinin yürümediği için ayrıldığını söylediğini anlatmaya çalıştı . Fakat fayda etmedi. Merve'nin gözyaşları bir türlü dinmek bilmedi. Loca tarafından Mustafa'ya; konuşulanlardan söylenenlerden neden etkilendiği sorulsa da, Mustafa kimseden hiçbir şekilde etkilenmediğini,bildiği şeylerin olduğunu söyledi.

Esra Erol, Mustafa ve Merve ikilisini, ilişkinin akıbetini gelecek günlere bırakarak ,kamera arkasına gönderdi.O sırada Merve aniden yere düşerek bayıldı. Canlı yayında Merve'nin gösterildiği sırada olay  gerçekleşti. Esra Erol sağlık ekibinin çağrıldığını ve olaya müdahale edildiğini bildirdi.  Program akışı kaldığı yerden devam etti.

Son Güncelleme: 04.02.2017 19:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş