31 Ekim 2016 Pazartesi 13:18
Esra Erol Evlilik Programını Bırakıyor mu İşte Cevabı?

Izdivaç programı sunan başarılı oyuncu Esra Erol hakkında son günlerde çıkan dedikodular arasında programı sonlandıracak ekranlara veda edeceği yer alıyordu .Esra Erol bu dedikodular üzerine canlı yayına bağlandı ve önceki gün yayınlanan bölümde o kadar yoruldum ki bundan sonra çıkıp bir şeyler anlatma gibi bir durumum yok cümlelerini kullandı.

Başarılı sunucu Esra Erol Kanal D ekranlarında yayınlanan renkli sayfalar programına telefon ile canlı olarak bağlandı. Kendisi hakkında programa veda edeceği ile ilgili dedikodulara yanıt verdi .Esra Erol Şu günlerde yeni projesi olan sosyal sorumluluk içeren yeni bir işe giriş dini belirtirken "Öyle bir şey yok. Allah'a çok şükür ki hepsini aynı anda yapacak enerjim var. Yaptığım işin arkasındayım. Üzerine daha güzel şeyler koyma düşüncesindeym" şeklinde konuştu.

Esra Erol Evlilik Programını Bırakıyor mu İşte Cevabı?

"ADAYLAR KANAL DEĞİŞTİREMEYECEK" İzdivaç programında adayların kanaldan kanala geçmeleri konusuna da açıklık getiren başarılı sunucu, "O konudan herkes şikayetçi. Ancak bundan sonra öyle bir şey olmayacak" dedi.

ZUHAL TOPAL'IN HEVESİ KURSAĞINDA KALDI" Esra Erol'un bu açıklaması "Zuhal Topal'ın hevesini kursağında bıraktı" şeklinde yorumlandı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş