09 Kasım 2016 Çarşamba 22:11
Esra Erol'da Bahar kimdir?Hayatı ve Hakkında Merak Edilenler!

 Bahar için Hakan Bey Talip olarak geldi peki Esra Erol'da Bahar kimdir .Sizler de bunu merak ediyorsanız haberimizin detayında ki bilgileri okumanızı tavsiye ediyoruz.

Esra Erol evlilik programı verilerek izlenmeye devam ediyor programların içeriği ve Esra Erol'un verdiği güven ile evlenmek isteyen adaylar başvuru yaparak hayatının aşkını bu programda arıyor. ATV ekranlarının vazgeçilmez izdivaç programı olan Esra Erol'da 6 Eylül tarihinde yayınlanan bölümünde locada bulunan gelin adaylarından Bahar'a Hakan Bey talip oldu hocanın en güzel gelin adaylarından olan Bahar Hanım herkesin dikkatini çekmeyi başardı Peki Bahar Hanım kimdir işte detaylar.

Locanın en güzel gelin adaylarından olan Bahar Hanım 33 yaşında hiç evlenmemiş ve İstanbul’da yaşıyor. 6 Eylül’de yayınlanan bölümde Bahar’a talip gelen Hakan Bey, programa İstanbul’dan katıldığını ve kamu kuruluşunda çalıştığını ifade etti. Kendisinden bahsederken “Gün içinde pozitif olmayı tercih ederim. 32 yaşındayım.Daha önce hiç evlenmedim şeklinde kendini tanıttım.”

Boş zamanlarını dolu dolu geçirdiğini ifade eden yakışıklı damat adayı boş zamanlarımda gezerim, eğlenirim ve hayatı dolu dolu yaşarım şeklinde ifadeler kullandı.Bahar Hanım’ın “Neden ben?” sorusuna ise “Kendimi daha yakın hisettiğim için sizi de pozitif gördüğüm için, sizsiniz.” şeklinde cevap verdi.

Yorumlar

Google+'da Paylaş