16 Ocak 2017 Pazartesi 11:24
Esra Erol Ayça Hanım Kimdir,Nereli,Kriterleri Ne,Mesleği,Nasıl Bir Adam Arıyor?
 Bildiğimiz üzere Era Erol İzdivaç Programına Atv de Esra Esrol’da adlı programda devam ediyor. 2007 den bu yana yaptığı evlendirme programları ile gönüllere taht kuran, mutlu yuvalara vesile olan Esra Erol Reyting ipini göğüsleyerek de rakiplerine fark atmayı başarıyor.

Peki ya Esra Erol’da programında son dönemde neler yaşanıyor en çok konuşulan gelin ve damat adayları kimler ?Merak Ettiklerinizi siz okuyucularımıza sunuyoruz.

Şu an için en çok konuşulan adayları açıklmak gerekirse bu isimler: Bahar-Caner-Mehmet-İlyas-Merve-Ayça-Ahmet-Şenol-Gülbin-Erkan Meriç

Diğer isimlere aşikarsınız bu yazımızda Ayça Hanım ve kendisinin kriterlerinden bahsedeceğiz.

Ayça Hanım, 37 Yaşında daha önce evlenmemiş Bilgisayar Öğretmeni İstanbul’da ikamet ediyor kendileri.

Programın Formatı gereği biliyorsunuz ki adayların sosyal medya hesapları yayınlanmıyor.Esra Erol hanımefendi de bu konuda tavrını ortaya net bir şekilde koyuyor.Ayça Hanım’ın Yaşadığı Aşklar ve Hayal Kırıklıkları !

Ayça Hanım hayatının geri kalanını bir denizci ile evlenerek idame ettirmek istiyor. Ahmet Bey’de bir denizci olarak bundan aylar öncesinde Talip olarak gelmişti Ayça Hanım’a. İnişli çıkışlı bir ilişki yaşayan çift ardından nişanlanmaya karar vermişti nişan günü ise damat adayı tüm izleyenleri şoke etti ! Söz Tepsisini bir başka kişinin tutmasını talep eden damat adayı isteği yerine getirilemeyince nişan iptal edilmişti.Ayça Hanım bunun üzerine gözyaşlarına boğulmuştu.

Hatırlıyalım ki Ahmet Bey Canlı Yayında Ayça Hanım’a ‘’denizci tayfasından kaptanında miçosuna sana talip gelen olursa ben denizciliği bırakırım’’ demişti. Daha sonra çift yollarını ayırdı.Ayça Hanım yeni taliplerini bekliyor.

Son Güncelleme: 16.01.2017 11:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş