20 Ocak 2017 Cuma 20:48
Esra Erol Arda ve Pamuk Aşkı Neden Bitti?Sürpriz Aşkta Beklenmeyen Ayrılık!

ATV ekranlarının sevilerek izlenen evlilik programı Esra Erol’da dün büyük gelişmeler yaşandı. Pamuk ile Arda arasındaki aşkın sona ermesi herkeste şok etkisi yarattı. TV ekranlarının popüler izdivaç programı olan Esra Erol’da büyük bir romantizm ile başlayan Pamuk ile Arda’nın aşkının sona ermesi herkesi şaşırttı. İkilinin hayranları ve locadakiler bu güzel aşkın bitmesine hiçbir anlam veremedi.Arda ile Pamuk birlikte Bursa’ya gitmişti.

Pamuk, Bursa’da Arda’nın ailesi ile tanıştı. İkili ailelerle tanışıp güzel bir ilişki yürütürken beklenmedik bir anda araları açıldı. Arda “ Bizim aramızın açılma sebebi sosyal medyadır” dedi. Gelen yorumları kafaya taktığını söyleyen Arda, bu durum beni bunalttı açıklaması yaptı. Pamuk ise “ Bu ayrılığın gerçek sebebinin, beni kötüleyen üçüncü şahıslardır”şeklinde açıklama yaptı.Esra Erol’da programında locadan bu konu ile ilgili yorumlar gelmekte gecikmedi.

Sosyal medya yüzünden bir aşkın bitmesinin şaşırtıcı olduğu söylendi. Sosyal medyadan Pamuk’a gelen hakaretlere tüm loca arkadaşları tepki gösterdi. Arda, Pamuk ile iyi ayrıldığını ve arkadaş olarak da görüşebileceğini söyledi. Pamuk, Arda’nın açıklamasına cevap olarak, ben ayrıldığım kişi ile asla arkadaş olarak görüşmem dedi.

Yorumlar

Google+'da Paylaş