20 Ocak 2017 Cuma 21:34
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Bu Hafta Yayınlanacak mı (EDHO)

ATV yayın akışında dizinin yeni bölümü yok. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu hafta da yayınlanmadı. Dizi bitti mi ve kanal mı değiştirdi soruları gündeme geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta Ziraat Türkiye Kupası maçı nedeniyle yayınlanmayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölüm tarihi nihayet açıklandı.Yılbaşından bu yana yeni bölümü yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm açıklaması yapıldı. TV'nin çok seyredilen ve sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm tarihi belli oldu. Dizinin resmi Instagram hesabından yapılan açıklamayla dizinin yeni bölümünün 24 Ocak Salı günü yayınlanacağı açıklandı.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz merakla beklenen 54. yeni bölümü henüz yayınlanmadı. ATV'nin heyecanla izlediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm tarihi belli oldu. Bir aydır cevabı beklenen , dizinin ne zaman yayınlanacağı sorusu cevabını buldu.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekrana gelen son bölümde, Ünal Kaplan'ın talimatıyla Türkiye'ye gelen Suzi bir görevi tamamlamak için işinin başına koyuldu. Yaptığı ilk eylem ile dikkatleri üzerine çeken Suzi çok can yakacağının sinyallerini vermiştir. Hızır ise düşmanlarına ve devlete düşman güçlere çok yaklaştı. Başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ,Setten çekilmiş bir kareyi izleyenleri ve merak edenleri için paylaştı, "24 Ocak'ta kaldığımız yerden" notuyla, böylelikle dizinin hayranlarına mutlu son için birkaç günleri kaldığını duyurdu.

ATV yayın akışı içerisinde dizinin yeni bölümü bulunmuyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm bu hafta da yayınlanmadı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Dizinin yayınlanmaması sosyal medyada dizi bitti veya kanal değiştirdi dedikodularının ortaya çıkmasına neden oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta Ziraat Türkiye Kupası maçı nedeniyle yayınlanmayacak.

Son Güncelleme: 20.01.2017 21:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş