20 Ekim 2016 Perşembe 21:41
Eser Yenenler sevgilisi ile ilk defa görüntülendi!
Ülkemizin sevilen isimleri arasında yer alan ve 3 Adam programının sunumunu Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile birlikte üstlenen Eser Yenenler önceki akşam sevgilisi ile ilk defa görüntülendi. İstinye Park Alışveriş Merkezinde görüntülenen Eser Yenenler ve sevgilisi ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
TV8 ekranlarında yayınlanan 3 Adam programının sunucularından olan ünlü komedyen Eser Yenenler önceki gün sevgilisi ile birlikte İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Model sevgilisi Dila Tarkan ile birlikte görüntülenen Eser Yenenler 3 Adam programının Cuma günü yeni sezona başlayacağını ve çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.
Eser Yenenler ve Dila Tarkan çifti alışveriş merkezindeki kısa turun ardından güzel bir restoranda yemek yediler.
Dila Tarkan kimdir?
Sempatik isim Eser Yenenler’in sevgilisi olan Dila Tarkan 24 yaşındadır. Modayı yakından takip eden Dila Tarkan Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Şeyma Subaşı’nın da yakın arkadaşıdır.
Hayatta en sevdiği varlıkların hayvanlar olduğunu belirten Dila Tarkan onlara yardım etmeyi seviyor. 15 yaşında Vancouver’a taşınan Dila Tarkan London College of Fashion okulunda üniversite eğitimine başlamıştır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş