04 Ekim 2016 Salı 14:12
Engin Günaydın dizilerde oynamayacağını açıkladı
 
Son olarak Kanal D’de yayınlanan Galip Derviş dizisinde rol alan Engin Günaydın dizilerde oynamayacağını açıkladı. Avrupa Yakası’nda Burhan Altıntop karakterini canlandıran Engin Günaydın muhabirlerin “ Oyunculuğu tamamen bıraktınız mı? “ sorusuna Günaydın “ Tabii ki bırakmadım. Sadece dizilerde oynamamaya karar verdim. Gerek süre, gerek proje olarak diziler ilgimi çekmiyor. Sinema ve tiyatro dışında hiçbir yerde yer almayacağım “ açıklamasında bulundu.

Engin Günaydın kimdir?
29 Ocak 1972 tarihinde dünyaya gelen Engin Günaydın 44 yaşındadır. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan Günaydın bundan böyle dizilerde rol almayacağını açıkladı.

Bir Demet Tiyatro’da zabıta İrfan karakteriyle kendisini sevdiren Engin Günaydın ardından Avrupa Yakası’nda oynamıştır. Tokat doğumlu olan Günaydın Hacettepe Üniversitesi Konservatuar bölümünden 2.senesinde Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar bölümüne geçiş yapmıştır.

2003 yılında Okan Bayülgen’in sunumuyla ekranlarda olan Zaga ekibine giren Günaydın Yazı Tura filminde de Sencer karakterine hayat vermiştir.
Son olarak Kanal D’de yayınlanan Galip Derviş dizisinde rol alan Engin Günaydın aynı zamanda Burhan Altıntop karakteriyle Avrupa Yakasında efsane olmuştur.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş