01 Ekim 2016 Cumartesi 23:59
Elçin Sangu yine sosyal medyada esti !
Son dönemde güzelliğiyle ve oynadığı dizideki roluyle dikkat çeken ismi Elçin Sangu oldu.Güzel oyuncu yine sosyal medyada yayınladığı fotoğrafla beğenileri topladı.Sosyal medyadaki takipçi sayısı oldukça fazla ve her yayınladığı en az 200 bin beğeni alıyor.Milyonları bulan takipçileri tarafından yakından izleniyor.

İzmir’li güzel kardeşim dedi
Aynı dizide rol aldığı oyuncu arkadaşı Kerem Fırtına ile çekildiği fotoğrafının altına ‘’kardeşim’’ yazdı.Dizide canlıdırdığı karakter İsmail olan yakışıklı oyuncu Kerem Fırtına’da dizi takipçileri tarafından sevilen ve beğenilen bir oyuncu olduğundan Elçin Sangu’nun yayınladığı fotoğrafta beğeni yağmuruna tutuldu.
Elçin Sangu ve Müjde Uzman arasında neler yaşanıyor!

Elçin Sangu ve diziye yeni sezonun başlamasıyla sonradan dahil olan Müjde Uzman haklarında çıkan araları gergin iddealarına espirili bir yanıt vererek konuyu kapatmış oldu.
Geçtiğimiz günlerde yeni sezonda diziye dahil olan,daha önce birçok dizide ve sinema filminde rol alan Müjde Uzman arasında gerginlik olduğu konuşuluyordu.Fakat  oyuncu  Müjde Uzman sosyal medya hesabında öyle bir video ve yazı paylaştı ki olaya son noktayı koydu.Set arkadaşlarının kendisine yaptığı doğum günü süprizini ve Elçin Sangu ile yanak yanağ çekilmiş fotoğraflarını atarak altına da herkese cevap niteleiğinde şu yazıyı yazdı.’’Özellikle Elçin’le aramızdaki soğukluk ! Göze çarpmıştır dedi.örünen  bu durumda anlaşılmıştır ki iki güzel  ve başarılı oyuncunun aralarında herhangi bir problem olmadığı gibi araları oldukça iyi..
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş