26 Mart 2016 Cumartesi 16:56
Ekranların yeni gözdesi Kanal D'de bugün başlıyor! Furkan Andıç Kimdir?
14 şubatta ilk tanıtım flimi yayınlanarak dikkatleri üzerine  çeken 'Tatlı intikam' dizisi, 26 mart cumartesi günü, Kanal D ekranlarında saat 20.00'de ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Ekranlarda büyük izleyici kitlesine  sahip olacağı beklenen dizide, başrolleri Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Günenç, Ayşenil Şamlıoğlu ile Kerem Atabeyoğlu'nun paylaşıyor. Romantik komedi tadındaki dizinin reyting rekorları kırması bekleniyor.

Dizi özetle 'Pelin yaşadığı birçok talihsizlikten sonra aradığı kişi bulduğuna inanır ve evlenmeye karar verir. Ancak damat adayı düğün günü ortadan kaybolur. Yaşadığı hayal kırıklığından sonra geçmişte yaptığı bir hata ve aldığı ah yüzünden bunları yaşadığına inanır. Bütün olaylar aldığı ahın peşine düşmesiyle başlar.'

FURKAN ANDIÇ KİMDİR?

04,04,1990 tarihinde İstanbul dünyaya gelmiş, İlk ve Orta Öğrenimini Ataşehirde tamamdıktan sonra Ukrayna Kiev Üniversitesinde Ekonomi Eğitimi almaya başlamıştır. Daha sonra Türkiye'ye geri dönerek önce Bilgi üniversitesinde eğitime başlayan oyuncu daha sonra Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim bölümüne başlamıştır. Eşzamalı olarak birçok popüler dizilerde rol alan Furkan Andıç Umutsuz Ev Kadınları Dizisinde Levent Karakterini canlandırmıştır, ardından Aşk Ekmek Hayaller dizisinde Altanın büyüklük halini canlandırmıştır, Kaçak Gelinler dizisinde de rol alan Ardıç en son Kırgın Çiçeler'de Gökhan rolüyle beğeni toplamıştır.
Son Güncelleme: 27.03.2016 15:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş