11 Kasım 2016 Cuma 10:24
Ekranların Ünlü Oyuncusu Hatice Şendil Hamile mi ?Kaç Aylık,Bebeğin Cinsiyeti

Ekranların ünlü oyuncusu Hatice Şendil hamile mi ?Burak Sağyaşar ile hayatını birleştiren Hatice Şendil annelik yolunda adım attı.Ünlüler arasında aşkları ve mutlulukları ile herkese örnek olan Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil çifti 1 bebek bekliyor.Haberleri magazin gündeminde sevinçle karşılandı işte haberin detayları...

 Karadağlar dizi setinde birbirlerine aşık olarak Nikah Masasına bu aşklarını Taşıyan ünlü çift mutluluklarını bebek müjdesi ile taçlandırdı. Hatice Şendil büyük aşkı Burak Sağyaşar'dan hamile. Hatice Şendil bebeğin cinsiyeti ne hamile olduğu Haberini nasıl duyurdu detaylar haberimizde sizler için aktarıldı.

Mayıs ayında Dünya evine giren iki âşık Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar bebek bekledikleri haberi ile mutluluklarını taçlandırdı.Ünlü çift Geçtiğimiz günlerde düzenlenen “Nereye Gitti Bütün Çiçekler” adlı tiyatro oyununun galasında basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Oyunculuk camiasında aşkları ve mutlulukları ile parmakla gösterilen ünlü çift müjdeli haberi sevenleriyle paylaştılar. Karadağlar dizi setinde başlayan büyük aşk önce nikah masasına taşındı şimdi de bir bebek müjdesi ile taçlandı.

Hatice Şendil karnını göstererek; “Gördüğünüz göbek değil, bebek. Hamileliğimin 4’üncü ayının içindeyim.” diyerek müjdeyi verdi. Bir erkek bekledikleri öğrenilen ünlü çift daha önce bebek ile ilgili sorularu “Bebeğimiz olsa bile söylemek istemiyoruz. Bu bizim mahremimiz.” diyerek geçiştirmişlerdi.

Yorumlar

Google+'da Paylaş