05 Şubat 2017 Pazar 21:52
Ece Seçkin Gece Eğlencesinde Görüntülendi
 2012’den bu yana çıkardığı şarkılar ile Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri haline gelen Ece Seçkin önceki günlerde kış turizminin önemli sembollerinden olan Uludağ’da Winterfest kapsamında sahne aldı. Güzel şarkıcıya sahnede Ozan Doğulu da eşlik etti. Pek çok popüler şarkının sahibi güzel şarkıcı “Adeyyo” şarkısı ile adeta Uludağ Winterfestte bir yaz akşamını dinleyicilerine yaşattı.

Sadece şarkıları değil dans şovu ve kostümleri ile de geceye katılan üniversite öğrencilerine unutulmaz bir gece yaşatan Ece Seçkin yine şaşırtmadı!

Yaklaşık üç saat sahnede kalan şarkıcı sevilen şarkılarını seslendirdi.

Bilyoner’in sponsor olduğu Winterfestte Ece Seçkin’in yanı sıra Demet Akalın,Kerimcan Durmaz gibi ünlü isimler de sahne aldı. 16 Şubat’a kadar devam edecek festival etkinliklerine sizleri de bekliyor !

Ece Seçkin Kimdir?

Ece Seçkin çocukluk yıllarında annesinden piyano dersleri almış, sonrasında da bale eğitimi almıştır. Lise yılarında müzikle ilgilenen Ece Seçkin lise bitince farklı bir alanda kendini göstermek istemiş ve Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmıştır. 2014 yılında mezun olmuştur. 2011 yılında Ozan Doğulu ile tanışınca resmi olarak müzisyenliğe başlamıştır. Ece Seçkin ilk albümününe 2012 yılında kavuşmuştur. 25 yaşındaki genç şarkıcı asıl ününe Hoşuna Mı Gidiyor isimli hit parçasıyla kavuşmuştur. Bu parçanın videosu 2014 yılında en çok izlenen videolardan birisi olmuştur.

Son Güncelleme: 05.02.2017 21:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş