25 Mart 2016 Cuma 20:38
Ece Erken maddi hasarlı kazaya karıştı! Ece Erken kimdir?
Popüler sunucu, Ece Erken çıkan haberlere göre maddi hasarlı kaza geçirdi. Yaşadıklarını sosyal medya üzerinden duyuran ünlü sunucu yaşadığı şoku anlattı.

Küçük hasarlarla atlattığı kazayı anlatırken, geri geri giden bayan şoförün dikkatsizliğine kurban olan sunucu, böylece arabasına çarptığını ifade etti. Basit bir kaza dahi olsa kendisinin korkup panik olduğunu belirtti. Ece Erken sabahın 7.20 sinde kanala proğram için giderken geri geri giden bir arabanının görmemesi sonucu hasarlı bir kaza atlattı. Basit ve küçük olarak atlatıldığı için şanslı olduğunu, önemli olan cana zarar gelmemesi olduğunu belirtti.

Ece Erken kimdir?

Ekranların sevilen sunucusu Ece Erken, küçük bir trafik kazası geçirmesiyle gündemde. Peki Ece Erken kimdir? İşte Ece Erken’in hayatı…

Ece Erken, 11 Mayıs 1978 tarihinde Çorlu’da doğmuştur.Aslen Samsun’ludur. Babası subay olduğundan tayinlerden dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Liseyi İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesinde bitirdi. Babasıyla annesi ayrıldı; Ece Erken, annesiyle Beşiktaş’da Polat Residence’da yaşıyor. Bir abisi var.
Son Güncelleme: 26.03.2016 00:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş