Ebru Şallı ve Cem Yılmaz Ayrılığında Çalkantılar Bitmiyor
Cem Yılmaz ile Ebru Şallı'nın  plaj fotoğrafları çeşmeden dönüşünde magazin çevresinde en fazla bir yaz aşkı olarak kalacaktır diye düşünülürken Bodrum'dan basına yansıyan kareler de kırmızı güller ve önü kapatılmaya çalışan araçlar gazetecilerin Hayırlı olsun dileklerine Ebru Şallı'nın teşekkür cevabı aslında birçok ipucunu bir araya topladı.
Ünlü komedyen Cem Yılmaz ikimizin Yerine filminin galasında kendisini görüntüleyen soruları ilişki ile ilgili ana fikrini açıkladı .Konu hakkında Mustafa Sandal'ın Ateş Et ve Unut şarkısıyla istediğin cevaplar veren komedyen imalı cümleler kullandı .
Ebru Şall’ının Sinan Akçıl'la uzun süreli bir ilişkiden yeni çıktığını ‘ıskalamış’ olduğunu görünüyoruz. Şallı, o dönem 'yaralarını saran bir kadın' kompozisyonundaydı ve ateş edecek hali de yoktu. Aynı sebepten dolayı ateş almaya da çok açıktı. Galiba durumun özeti bu.

EBRU ŞALLI TEK KURŞUNLA YIKILMAZ!

Ebru Şallı gibi güçlü bir kadın elbette tek kurşunla yıkılacak değil, hatta ayağa kalkmış görünüyor. Cem Yılmaz açısından bakıldığında ünlü komedyen en azından kendini ihbar etmiş oldu. Aşka inanmadığını ve silahıyla yollarda olduğunu söylüyor! Bundan sonraki karar sosyal hayatta Cem Yılmaz’la karşılaşan kadınlara kalmış. Aşkı onda arayanlar üzülmeye mahkum! Ebru Şallı içinse elimizden ‘geçmiş olsun’ demekten başka bir şey gelmiyor…
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×