01 Ekim 2016 Cumartesi 12:36
Ebru Gündeş ile Reza Zarrab boşanıyor: Boşanma Dilekçesi verildiTürkiye’nin en ünlü sanatçılarından birisi olan Ebru Gündeş ile iş adamı Reza Zarrab evliliklerini sonlandırıyorlar. Magazin basınında yer alan iddialara göre mahkemeye boşanma dilekçesi sunuldu.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in Beykoz Adliyesi Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek Aile Mahkemesi’ne boşanma dilekçesini verdiği basında yer aldı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde tutuklu olan Zarrab’tan boşanma kararı alan Ebru Gündeş’in ilk açıklaması O Ses Türkiye yarışması için olmuştu.

Çok sevilen sanatçı Ebru Gündeş bu sezon O Ses Türkiye yarışmasında jüri olarak yer almayacak. Zor bir süreci geride bırakan sanatçının sevenleri onu her zaman desteklemeye devam ediyor.

Bugün magazin basınında yer alan iddialara göre; Ebru Gündeş artık Gönlümün Efendisi isimli şarkıyı söylemeyecek. Konserlerinde bu şarkıyı seslendirmeyeceği iddiası basında yer aldı.

Boşanma ile ilgili Reza Zarrab, Amerika Birleşik Devletleri’nden bir yazılı basın açıklaması yapmış ve yaşananları doğrulamıştı. 2010 yılında Ebru Gündeş ile evlenmişlerdi.Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın 2010 yılında evliliğin ardından bir küçük kızları var.

19 Mart 2016 tarihinde Amerika ziyareti esnasında göz altına alınan Zarrab; banka dolandırıcılığı ve kara para aklama gibi suçlardan 75 yıl civarı hapis istemiyle yargılanmaktadır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş