12 Kasım 2016 Cumartesi 10:02
Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump Kaç Yaşında Evlimi

Amerika’nın yeni başkanı seçilen Donald Trump’ın  hayatı ve ailesi bir anda merak konusu oldu. Donald Trump’ın eşi ve kızı sosyal medyanın en çok konuştuğu isimlerden oldu. Donald Trump’ın kızı  Ivanka  Trump kimdir? Ivanka Trump hakkında merak ettiğiniz bilgileri öğrenmek için haberimizi takip edebilirsiniz.

Amerika’da yapılan başkanlık seçimlerinde Başkanlığı  Donald Trump’ın kazanması herkesi şaşırttı. Ocak ayında Obama’dan görevi teslim alacak olan Trump’ın ailesi bir anda ilgi odağı oldu. Trump’ın ailesinden en çok merak edilen kişiler Trump’ın eşi ve kızı Ivanka Trump oldu.  Peki kimdir Ivanka Trump? detaylar haberimizin devamında..

Amerika Birleşik Devletlerinin 45. Başkanı Donald Trump oldu. Ünlü iş adamı bu zamana  kadar üç evlilik yaptı. Trump’ın yapmış olduğu  bu evliliklerinden 3 erkek  2 kız çocuğu var. Donald Trump  1997 yılında atlet ve manken olan  Ivana Zelnickova  ile evlendi. Trump’ın  bu evliliğinden Donald Trump Jr. , Ivanka Trump ve Eric Trump  olmak üzere 3 çocuğu oldu.Ivana Zelnickova dan  1991  yılında ayrılan  Trump iki yıl sonra ünlü televizyoncu Marla Maples ile evlendi. Trump’ın bu evliliğinden Tiffany  isminde bir kız çocuğu  oldu .Amerika’nın yeni başkanı Trump 2005 yılında  tasarımcı ve model olan Melania Knauss ile evlendi. Trump’ın bu evliliğinden Barron  Trump adında bir oğlu oldu.

Ivanka Trump kimdir?

Ivanka Trump ,Donald Trump’ın ilk evliliğinden olan kızıdır. Güzelliği ile dikkat çeken Ivnka Trump’ın  3 çocuğu var .Ivanka eşit maaş dağıtımı ve çocuk hakları konusunda yapmış olduğu konuşmalarla dikkat çekmiştir. Ivanka  Trump seçim  kampanyalarında  her zaman babasının yanında olarak ona destek vermiştir. Daha önceleri  modellik yapan Ivanka şimdi girişimcilik yapıyor. Ivanka iş adamı Jared Kushner  ile evlidir.

Son Güncelleme: 12.11.2016 10:25
Yorumlar

Google+'da Paylaş