14 Kasım 2016 Pazartesi 19:38
Donald Trump Eşi Melania Trump Kaç Yaşında Boyu Kaç

Amerikanın yeni başkanı Donald Trump  kimdir? Donald Trump’ın eşi Melani Trump kimdir? Melania Trump Efsane resimleri haberimizde.

Melania Trump Çek asıllı olup 26 Nisan 1970 doğumludur. Eski model ,yeni mücevher ve saat tasarımcısıdır.2005 yılından beri emlak milyarderi Donald Trump ile evli olan Melania Trump Donald Trump’ın üçüncü eşidir. Çiftin Barron Trump adında bir erkek çocuğu var.

Yeni Başkan Trump’ın kendisinden yaşça oldukça küçük olan eşi Melania eski bir top model.Melania Trump’ın dünyada olay olmasının nedeni 1995 yılında  bir erkek dergisi için çektirmiş olduğu çıplak fotoğrafları.  Bu fotoğrafların başkan adayı Trump’ın oylarını artırır mı diye düşünülürken, Trump’ın danışmanı Jason Miller  ,Melania ‘nın bu fotoğrafları ile ilgili “Bunlаr, insan vücudunun bir sаnаt olarak kutlanmasıdır. Bundа utаnılаcаk bir şey yоk. O (Melania Trump) güzel bir kadın”diye konuştu. Ayrıca Miller, bu fotoğrafların 20 yıl önce çekildiğini Melania Trump ile Donald Trump’ın daha o zaman tanışmadıklarını dile getirmişti.

Donald Trump kimdir?

14 Haziran 1946 New York doğumludur. ABD’li iş adamı, siyasetçi,ve yazar olan Trump , Amerika’nın yeni Başkanı olmuştur. Trump  dünyanın sayılı zenginlerindendir .Pansilvaya’daki  Wharton Institu’de İşletme bilimleri eğitimi almıştır. Üniversite yıllarında babası ile emlak ve inşaat sektöründe çalışmıştır. İlk büyük emlak işine 1973 yılında imza atarak New York’un ortasına 290 daireli 18 katlı gökdelen inşaa etmiştir.200 ABD Başkanlık seçimlerinde Reform partisi adayları arasında yer almıştır.2016 yılında Nobel Barış Ödülüne aday gösterilmiştir.

Seçim kampanyalarında ırkçı ve İslam karşıtı söylemleri ile dikkat çekmiştir. Vaadleri arasında vergi indirimi, Suriyeli mültecileri ülkelerine geri göndermek ve DEAŞ’ı 30 günde bitirmek vardı.

Trump’ın yazdığı kitaplar

Trump: The Art of the Deal,

 Trump: The Art of Survival,

 Trump: The Art of the Comeback,

 Trump: Surviving at the Top,

 Trump: How to Get Rich,

 The Way to the Top: The Best Business Advice I Ever Received,

 Trump: Think Like a Billionaire: Everything You Need to Know About Success, Real Estate, and Life,

 Trump: The Best Golf Advice I Ever Received,

 Why We Want You to be Rich: Two Men - One Message,

 Trump: 101 The Way to Success,

Son Güncelleme: 27.11.2016 23:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş