13 Kasım 2016 Pazar 15:15
Diriliş Ertuğrul Yeni katılan Oyuncular Kimlerdir?Diriliş Ertuğrul 3.Sezon Oyuncuları

TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümleri ile yine ekranlara damgasını vuruyor. Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonda diziye katılan oyuncular ve rolleri merak edenler için haberimizde yer almaktadır. 2016-2017 sezonunda çekimleri devam eden Diriliş Ertuğrul dizisi bundan sonra Kapadokya'da çekilecek dizinin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler ile ilgili merak edilen detaylar sizler için haberimize aktarılmıştır.

Diriliş Ertuğrul Vasilyus (Çağdaş Onur Öztürk) ;

Yeni sezon öncesi Diriliş Ertuğrul kadrosuna katılan oyuncu dizi çekimlerinde attan düşmüş ve vücudunda kırıklar oluşmuştu. Ameliyatın ardından kırıkları iyileşen oyuncu bir kaç bölüm sonra şövalye olarak dizideki yerini alacak.

Diriliş Ertuğrul Ural Bey (Kürşat Alnıaçık);

Candar Bey’in büyük oğlu Ural Bey, Bozkırın merkezinde yetişmiş savaşçıdır. Ural Bey, Çavdar obasının baş alpidir. Savaş onun iliklerine kadar işlemiştir.

Diriliş Ertuğrul Çolpan (Gülçin Santırcıoğlu) ;

Çolpan, Ural Bey’in eşidir. Ayrıca Karacahisar Kalesinin eski valisinin kızıdır. Ural Bey’le yürüdükleri yolda ona her türlü desteği verecek kadar çok sevmektedir.

Diriliş Ertuğrul Dündar (Batuhan Karacakaya) ;

Ertuğrul’un küçük kardeşi olan Dündar, abisine olan inancı ise tamdır.

Diriliş Ertuğrul Aliyar (Cem Uçan);

Aliyar, Candar Bey’in küçük oğludur. İlim erbabı olan Aliyar, çağın tüm ilimlerine sahiptir. Çevredeki herkesler tarafından saygı duyulan güvenilir ve asalet sahibi biridir.

Diriliş Ertuğrul Batuhan (Osman Albayrak) ;

Ural Bey’in yardımcısı olan Batuhan, acımasız ve korku bilmeyen bir adamdır. Batuhan, sonuna kadar Ural Bey’e sadık savaşçıdır.

Diriliş Ertuğrul Hancı Simon (Lebip Gökhan) ;

Görünüşe göre hancı olan Simon, aslında tipik bir şövalyedir. Simon’un kimseyle işi olmaz. Fakat çok kurnaz bir adamdır.

Diriliş Ertuğrul Maria (Sedef Şahin) ;

Simon’un kız kardeşi olan Maria, ağabeyinin işlerini ve ilişkilerini bilen tek kişidir. Güzel bir kadın olan Maria, latiftir.

Diriliş Ertuğrul Phılıp (Cenk Kangöz)

Savaşçı yönü ile ön planda olan Phılıp, Simon’un en güvenilir adamıdır. Ayrıca Hanın güvenliğini sağlamak için görevlidir.

Diriliş Ertuğrul Tüccar Hasan (Fırat Topkorur) ;

Hanlı pazarın zengin tüccarı Hasan, ticaretin söz sahibidir.

Diriliş Ertuğrul Amanda (Elif Sümbül Sert) ;

Pazarda varlığını sürdüren Amanda, tezgahında koku satar. Özgür bir kadın olan Amanda, cesur olsa da korunmaya ihtiyacı vardır.

Diriliş Ertuğrul Aslıhan (Gülsim Ali İlhan) ;

Ural Bey’in tek kız çocuğu olan Aslıhan, en küçük çocuktur. Aslıhan, kibar ve çok naif olmasına rağmen iyi bir savaşçıdır.

Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta (Gökhan Bekletenler) ;

Hem tecrübesi hemde yeteneğiyle ön plana çıkan Haçaturyan çok tecrübeli ustadır. Haçaturyan’ın hayatında bir çok dönüm noktası bulunmaktadır.

Diriliş Ertuğrul Tristan (Serhat Barış) ;

Tristan, köle tüccarlığı yapmaktadır.

Diriliş Ertuğrul Cazgır (Mehmet Cerrahoğlu) ;

Simon’un hizmetkarı olan Cazgır, Handa görevlidir.

Diriliş Ertuğrul Dev (Ekrem Türker);

Simon’un bir diğer hizmetkarı olan Dev’de Handa görevlidir.

Diriliş Ertuğrul Gündüzalp (Yaman Tümen) ;

Gündüzalp, Ertuğrul’un oğludur.

Yorumlar

Google+'da Paylaş