08 Şubat 2017 Çarşamba 16:52
Demet Akalın'ın Hediyesini Avşar Kabul Etmedi!

Yıllardır Türk Pop müziğinin kraliçe tahtında oturan ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir süre önce "Hülya Avşar'a şarkı hediye edip onu baştan yaratacağım" demişti. Akalın, şarkıyı hazırladı fakat Hülya Avşar istemedi!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda, "Hülya Avşar'a öyle şarkı bulacağım ki, onu yeniden yaratacağım. Onu patlatacağım. Kendini bana bıraksın" demişti. Ünlü şarkıcı Demet Akalın dediğini yaptı, Avşar'a hediye etmek için şarkısını buldu, ancak Avşar şarkıyı istemedi.

 

Şarkıyı İstemedi!

Demet Akalın, geçtiğimiz hafta yakın arkadaşı Gökhan Tepe'nin Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşen 20’nci yıl konserine katıldı. Bu önemli gecede sahneye çıkan Demet Akalın sözü bir ara Hülya Avşar'a getirdi. Demet Akalın "Hülya'ya hediye etmek üzere süper bir şarkı buldum. Parasını verip aldım. Ona sürpriz yapacaktım. Ama sağolsun vazgeçti, istemiyor." dedi.

 

Arayışları Boşa Çıktı!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın sözlerine şöyle devam etti: “Televizyon programı başlıyor diye ekrana yoğunlaştı. Şarkı bana kaldı" dedi. Demet Akalın bir süredir Hülya Avşar'ı tekrar yukarı, arayışları boşa çıktı. Zirvede buluşacaklarını söyleyen Akalın, Hülya Avşar’ın kabul etmemesi üzerine şarkı bana kaldı dedi.

 

Altın Değil Pırlanta Çağımı Yaşıyorum!

Magazincilerin objektifine yakalanan Akalın, “altın değil pırlanta çağımı yaşıyorum, bana gelen şarkıları tahmin ediyorsunuzdur, şarkılarım bebeklerin dahi dilinde daha diyecek bir şey yok diye düşünüyorum.” Dedi.

Son Güncelleme: 08.02.2017 16:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş