19 Aralık 2016 Pazartesi 19:52
Demet Akalın ve Murat Dalkılıç konser öncesi birbirine girdi!
Ünlü şarkıcı Demet Akalın, ve Murat Dalkılıç arasında büyük bir kriz yaşandı. Azerbaycan’da Yılbaşı konseri verecek olan Demet Akalın ve Murat Dalkılıç arasında neler yaşandı işte detaylar.

İki ünlü şarkıcı arasında çıkan kavga sebebi Demet Akalın ile Murat Dalkılıç’ın 31 Aralık’ta önce Azerbaycan’daki Bakü Olimpiyat Stadı’nda, sonra İstanbul’da sahneye çıkacaktı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın ile Murat Dalkılıç, İstanbul’daki konserlerine gidebilmek için birlikte özel uçak kiralamaya karar vermişti.
Murat Dalkılıç, eşi Merve Boluğur ve yakınlarını da Bakü’ye götürmek istediğini söyleyince iki şarkıcı arasında kriz çıktı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın birlikte uçmaktan vazgeçti, ayrı bir uçak kiraladı. Murat Dalkılıç’a da İstanbul’daki konseri organize eden şirket özel uçak tahsis etti.

ŞIMARIKLIK PARA ETMEZ
İki ünlü şarkıcı arasındaki kavga bu kez afiş yüzünden çıktı. Demet Akalın, Twitter'a "Şımarıklık para etmez! Kıdem diye bir şey var! Elbette ki ilanda arkamda kalacaksın, yok daha neler. Ne oldu oğlum sana, kendine gel!" diye yazdı. İşte o Twitter’daki paylaşımı.


Son Güncelleme: 19.12.2016 19:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş