12 Aralık 2016 Pazartesi 08:17
Demet Akalın, fenomen Kerimcan Durmaz’a sahip çıktı.
Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Optimum alışveriş merkezinde verdiği konserde, Samsun'da darp edilen Kerimcan Durmaz'a destek verdi. Sözleriyle yanında olduğunu belirten ünlü şarkıcının açıklamaları şöyle.. 
Güzel şarkıcı, “Milletimiz çok kazanan insanları sevmiyor. Bu kadar mal düşmanı olmayalım. İnsanların cinsel tercihlerine de saygı duyalım. Onu temiz kalpli bir çocuk olduğu için seviyorum” dedi. 
Rakipsiz albümü ile müzik listelerinin en başında yer alan Demet Akalın, Optimum AVM'de hayranları için konser verdi. Akalın, geçtiğimiz günlerde saldırıya uğrayan Kerimcan Durmaz'a sahip çıktı.

ONUN YERİNDE OLSAM NORMAL DOĞUM YAPMAZDIM

Konser öncesi gazetecilerle sohbet eden Demet Akalın Gülşen'in doğumuna gireceği yönündeki haberlere açıklık getirdi: "Hayır, doğumuna girmeyeceğim. Ben iğneden korkuyorum, bu yüzden botoks yaptıramıyorum. Yalnızca ona annelik tecrübelerimi aktaracağım. Gülşen'in değişik fantezileri var. Onun yerinde olsam normal doğum yapmazdım; çok cesur."
 
Ünlü popçu Akalın ayrıca çocuğa ilk altı ay Gülşen'in bizzat kendi bakacağını ve bakıcıya karşı olduğunu söyledi. Konser öncesi podyuma Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy çıktı.
Son Güncelleme: 12.12.2016 08:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş