07 Kasım 2016 Pazartesi 17:32
Çirkin Kral İlyas  Salman'dan Kötü Haber!

Flim çekimleri için Antalya’ya gelen  ve orada kaldığı otelde taşkınlık  yaptığı gerekçesi ile gözaltına alınan ve ardından serbest bırakılan usta oyuncu İlyas Salman’ın psikolojik tedavi görmeye başladığı öğrenildi.

İlyas Salman’ın Trendeki Yolcu adlı filmi ülke gündemine taşımak ve daha iyi tanıtabilmek amacı ile tanıtım yemeğinde bilinçli bir şekilde olay çıkardığı ileri sürüldü. Ünlü sanatçının yaşadığı bu olayın ardından Kuşadası’nda iki gün hastanede tedavi gördüğü belirtildi.

Aydın’ın İncirliova İlçesi’nin Yazıdere köyünde çekilen Trendeki Yolcu adlı filmin çekimlerine İlyas Salmansız devam ediliyor. Trendeki Yolcu adlı filmde 1980’li yıllarda yaşanmış olan bir ailenin dramı anlatılıyor.Trendeki Yolcu filminin başrol oyuncularından usta sanatçı İlyas Salman  gözaltına alındıktan sonra  çekimlere katılmadı.

İlyas Salman’ın sahnelerinin sonradan çekileceği belirtildi. Trendeki Yolcu filminde İlyas Salman,  Neslihan Acar,Muharrem Erdemir, Coşkun Kemer,Orhan Aydın, Gülnihal Demir,Zeki Varıl, Cemal Aydın Özpolat, Mustafa Kavruk,Levent Öcal, Mesut Çınar, Davut Çağlar,Şengül Kozcu, Bekil Alnıak,Mustafa Or, Şükran Çağman,Abdullah Özdemir, Mustafa Benli ve Efe Talsaran gibi bir çok başarılı oyuncu rol alıyor. Filmin çekimlerine bir süre İlyas Salman’sız devam edilecek.

Film ekibinden isminin açıklanmasını istemeyen bir kişi  göz altına alındığı için İlyas Salman’ın çok korktuğunu ,olaydan iki gün sonra sanatçının  Kuşadası’nda tedavi gördüğünü  durumu düzelmeyince de İstanbul’a gittiğini  ifade etti.
 

Son Güncelleme: 07.11.2016 20:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş