13 Ocak 2017 Cuma 00:59
Cesur Yürek Sonraki 14. Bölüm Fragmanı Çıktı mı 20 Ocak 2016
 Show TV'nin beğenilen dizileri arasında yer alan Cesur Yürek 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dİziyi yakından takip eden izleyicilerin Cesur Yürek 14. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabını sayfanızda bir hazırladık. Cesur Yürek canlı bomba eylemi son bölümde korku dolu dakikalar yaşattı. Yürekleri ağızlara getiren dizinin 14 .bölüm yeni bölüm fragmanı için detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Show TV'nin izleyiciden büyük beğeni kazanan dizisi Cesur Yürek 14. yeni bölüm fragmanı adeta nefesleri kesecek. Siyasi ve mafya ilişkilerini ekranlara taşıyan Show TV'nin yeni dizisi Cesur Yürek son bölümü ile izleyiciyi ekran başına kilitleyen işte yeni bölümde neler olacağı merak edilirken dizinin fragmanı ekranlarda yayınlandığı andan itibaren sayfamızda sizlere aktarılacaktır.

Cesur Yürek son bölüm özeti

 Bu hafta yayınlanan Cesur Yürek son bölümde Ömer'in Hüsnü ve tepkisi karşısında Bradd  Ömer'i cezalandırma planları kurar. Mahallede kurulan kermes için bomba eylemi Hedef olarak gösterilir. Ömer bu eylemin peşine düşer ve kendisine Tatar yardım eder.  Şamil Gürkan’ı Bradd’in Milli Silah Projesi’ni ele geçirmek için eylem yapacağı konusunda uyarır. Tatar Ahmet, Ömer’le birlikte hareket etmesinin bedelini ağır bir şekilde ödeyecektir.

 

CESUR YÜREK 14. bölüm SHOW TV'DE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.,,

Son Güncelleme: 13.01.2017 01:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş