01 Aralık 2016 Perşembe 20:04
Cesur ve Güzel Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlıyor
Başrollerinde yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol alacağı yeni bir dizi ekranlara gelecek. Yeni sezonda ekrana gelecek olan dizinin adı Cesur ve Güzel. Cesur ve Güzel dizisinin konusu nedir? Cesur ve Güzel fragmanı yayınlandı mı? şeklinde merak edilen pek çok şeyi haberimizde bulmanız mümkün.

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün uzun bir süredir setlerden uzaktı. En son kara para Aşk isimli dizide rol alan oyuncuya yabancı  kanallardan da yoğun ilgi var. Özellikle Arap kanallarında yayınlanan dizileri nedeni ile yabancı ülkelerde geniş bir hayran kitlesine sahip. Oyuncunun bu yeni dizisi ile de oldukça  ses getireceğe benziyor. Cesur ve Güzel dizisinin çiftlik sahneleri İstanbul Tuzla’da bir çiftlikte çekiliyor. Dizinin bazı sahnelerinin çekimleri çatalca ve Durusu’da çekiliyor.
Ay yapımın yapımcılığını üstlendiği ekranların yeni dizisi Cesur ve Güzel’in senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme aldı. Cesur ve Güzel’in yönetmen koltuğunda  Ali Bilgin  oturuyor.

CESUR VE GÜZEL STAR TV DE saat 20.00 da YAYINLANACAK

Uzun bir zamandır merak edilen dizi Cesur ve Güzel’in konusu nedir?
Kıvanç Tatlıtuğ yakışıklı ve etkileyici bir adamdır . Şehir hayatını terk ederek kırsal bir kasabaya yerleşir .Tuba Büyüküstün  zengin bir ailenin kızıdır. İsmi de Süphan’dır.Kasaba da herkesin hayran olduğu bu gizemli yakışıklı Süphan’ı fark eder. Süphan o kasabanın toprak zengini olan ve aile şirketlerinin işlerine bakan bir kişidir. Süphan ve Cesur birbirlerine aşık olurlar. Fakat aşıkların bilmediği bir gerçek vardır o da geçmişte ailelerinin birbirlerine düşman olduğudur. Babalarının kapanmamış hesaplarından ikilinin haberi yoktur. Heyecan dolu dizide  Cesur’un kasabaya neden geldiği anlaşılmaya başlar ve büyük aşka gölge düşer.
 
Son Güncelleme: 18.11.2016 18:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş