02 Ocak 2017 Pazartesi 10:54
Cansu Taşkın Kimdir?Arda Turan'ın Yeni Gözdesi Cansu Hakkında Merak Edilenler

Barcelona'da forma giyen Arda Turan yeni ilişkisi konusunda paparazilerin takibi devam etmektedir.Manken Cansu Taşkın ile adı geçmeye başlayan Arda Turan bir açıklama yaptı mı? Cansu Taşkın Arda Turan arasında yaşanan gelişmeler haberimizin devamında yer almaktadır.

Arda'nın çapkınlıkları Ebru Şallı'ın sosyal medya hesaplarının ele geçirilmesinden sonra ortaya çıkmaya başladı .Gazetelerde yer alan haberlere göre arda yaz tatilinde Çeşmede tanıştığı Cansu Taşkın ile yakınlık kurmuş ve onu Barcelona'ya davet etmişti. Taşkın, Real Madridli Cristiano Ronaldo ile Instagram üzerinden flört etmişti.

Ebru Şallının Arda ile yazışmaları gündeme bomba gibi düştü. Gizli olan bazı ilişkiler bu yazışmalarla dökülürken Arda ile Ebru'nun bu kadar samimi olmaları ise dikkatlerden kaçmadı. Ebru Şallı ile bir mekandan çıkarken yapılan röportajda Arda sorulduğunda sadece arkadaşız demesi konu üzerindeki ilgileri azaltmaya yetmedi. Yakın bir zamanda taraflardan birinin konu ile ilgili net bir açıklama yapması beklenmektedir.
Cansu Taşkın kimdir?

Arda Turan ile ismi yan yana anılan Cansu Taşkın 15 Kasım 1992 doğumludur. İstanbul'da yaşayan Cansu 1,84 boyunda dır. 90,58,92 olan vücut ölçüleri ve güzelliği ile şimdiden en çok konuşulan mankenler arasındadır. Cansu güzellik yarışmasına katılmış ve ilk kez katılmasına rağmen 4 . olmuştur. Sırasıyla 2010 yılında çekilen Fatmagül’ün Suçu Ne, tol aldığı ilk yapım olurken, bundan sonra sırayla Qüfür (Fatma) sinema filminde, Bambaşka adlı sinema filminde ve Cennet Yolu dizilerinde oyunculuk üstlenerek başarılı bir performans göstermiştir.

Cansu İtalya Milano'da mankenlik mesleğine devam etmek istediğini her fırsatta dile getirmektedir. Sosyal medyada sürekli olarak fotoğrafını paylaşan Cancu kısa zamanda en çok konuşulan isimler arasında yer almıştır.

Son Güncelleme: 02.01.2017 10:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş