01 Ekim 2016 Cumartesi 13:39
Cansu Dere Anne dizisinden bölüm başı ne kadar kazanacak?
 
Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan Cansu Dere uzun bir sürenin ardından yakında başlayacak olan Anne dizisinde rol alacak. Başrollerini Vahide Perçin ile paylaşacak olan Cansu Dere’nin Anne dizisinden ne kadar kazanacağı da belli oldu.

Yakında başlayacak olan Anne dizisi “ Mother “ isimli Japon dizisinden uyarlama olacak. Cansu Dere bölüm başı 70 bin aylık ise 280 Bin TL kazanacak.

Cansu Dere kimdir?
14 Ekim 1980 tarihinde dünyaya gelen Cansu Dere 36 yaşındadır model ve dizi oyuncusudur. Ankara’da dünyaya gelen Cansu Dere ülkemizin başarılı mankenlerinden birisidir. Sunuculuk da yapan Cansu Dere’nin ailesi Yunanistan göçmenidir.

İstanbul Üniversitesi Arkeoloji mezunu olan Cansu Dere Miss Turkey güzellik yarışmasında 3. Olmuştur. Bir çok programın sunumunu üstlenen Cansu Dere 2006 yılında Mehmet Akif Alakurt ile başrollerini oynadığı Sıla dizisinde yer almıştır.

Son Osmanlı Yandım Ali dizisinde rol alan Cansu Dere 2011 yılında Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filminde de rol almıştır. ATV ekranlarında yayınlanan Ezel dizisinde de rol alan Cansu Dere uzun sürenin ardından Anne dizisinde rol alacaktır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş