08 Aralık 2016 Perşembe 14:09
Çalgı Çengi İkimiz Fragmanı yayınlandı!
Başarılı oyuncu Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in  2016 Türkiye yapımı, Selçuk Aydemir'in yönettiği' Çalgı Çengi' film'inin devamı 'Çalgı Çengi İkimiz' fragmanı yayınlandı. 2017 Yılının merakla beklenen filmlerinden biri olan 'Çalgı Çengi İkimiz' fragmanı sevenleriyle buluştu. İşte 'Çalgı Çengi İkimiz' fragmanı..

Film fragmanı görücüye çıkan Çalgı Çengi İkimiz 'de macera kaldığı yerden devam ediyor. Yapımcılığını TR 40 33 Production´ın yaptığı filmin yönetmenliğini yine Selçuk Aydemir yapıyor. Komedi türündeki ´Çalgı Çengi İkimiz´ filminin başrolü Ahmet Kural ve Murat Cemcir başrolü paylaşırken kendilerine Rasim Öztekin, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan, Tuna Orhan, Cahit Gök, Ayhan Taş, Burak Satıbol ve Şinasi Yurtsever gibi isimler eşlik ediyor. Ahmet Kural ve Murat Cemcir´li ´Çalgı Çengi İkimiz´ filmi 06 Ocak 2017´de sinema salonlarındaki yerini alacak.

´Çalgı Çengi İkimiz´ Film Konusu

Salih ve Gürkan iki müzisyen kuzendir. Müzikte dünya starı olmak için Tarkan'ı örnek alıp düğün şarkıcılığını bir basamak olarak kullanmaya karar verirler ama bir türlü üst basamağa çıkamazlar. Talihsizlikleri yüzünden müzik dışında hiç bir özel yeteneği olmayan iki kuzen ünlü olmak için yola çıkıp bir şekilde mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır. Orada da bir işe yaramadıkları çabucak fark edilip, mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur kalırlar. Nasıl dahil olduklarını dahi bilmedikleri mafya ailesinden ayrılmak istediklerinde kendilerine bir anlaşma sunulur. İlk defa gerçek bir görev alırlar, sahne alacakları düğündeki nikah memurunu kaçırmaları istenir, nikah memuru ise zamanında bir düğünde Tarkan'ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve iki kuzeni yıldız yapmak ister. Mafyadan kurtuluşları olan adam aynı zaman da fakirlikten de kurtuluş anahtarı çıkar. Artık bir tercih yapmaları gerekir...
Son Güncelleme: 08.12.2016 14:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş