12 Aralık 2016 Pazartesi 15:13
Bu Şehir Arkandan Gelecek başlıyor-Fragman izle
Yeni sezona bomba gibi giren Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrol oyuncuları Kerem Bursin ve Leyla Lydia Tuğutlu yer alıyor. İkilinin nasıl bir çalışma çıkaracağı merak konusu oldu.

Ali karakterine hayat verecek olan Kerem Bürsin İstanbul’da Leyla Lydia Tuğutlu’nun canlandırdığı Derin ile tanışıyor. Arkasından öz babası rolündeki başrolü paylaştıkları Gürkan Uygun ile karşılaşıyor 'Derin' ve 'Ali'nin hikayesi de burada başlıyor.
Senaryosunu Ece Yörenç'in kaleme aldığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın üstlendiği 'Bu Şehir Arkandan Gelecek çok yakında Atv ekranlarına gelecek.Ay Yapım'ın yeni projesi 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in ilk tanıtımı ekranlara geldi.

Yayınlanan tanıtım heyecanı arttırdı. Yayınlandığı gibi sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Tanıtımda henüz 4 yaşındayken annesinin gözlerinin önünde yaşamına son veren bu acı olayı yaşadıktan sonra hayatı yük gemilerinin içinde geçen Ali’nin(Kerem Bürsin) yıllar sonra İstanbul’a gelmek zorunda kaldı.Tanıtımda, İstanbul'da geçmişinin acı dolu hatıralarının canlanmasından korkarken tesadüfen hayatının aşkı 'Derin'le tanışan 'Ali'nin, şehri 'Derin'le birlikte ilk defa gezdiği eğlenceli sahneler de yer aldı.
'Ali'nin gerçek babası olduğunu bilmeden bir zamanların efsane boksörü 'Şahin Vargı' (Gürkan Uygun) ile karşılaştığı anlar da merak uyandırdı. Senaryosunu Ece Yörenç'in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın üstlendiği 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun'un yanı sıra Osman Alkaş ve Defne Kayalar yer alıyor. 'Bu Şehir Arkandan Gelecek', çok yakında atv'de izleyiciyle buluşacak.

Son Güncelleme: 12.12.2016 15:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş