08 Şubat 2017 Çarşamba 22:11
Bodrum Masalı Yeni Bölüm Nejat İşler Sürprizi

Bodrum Masalı, Kanal D'de yayınlanan ve yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür'ün yazdığı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in yaptığı, başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmi Cem İntepe'nin paylaştıkları televizyon dizisi. Bodrum Masalı 22. bölüm ile geçen hafta ekrana geldi.

Nejat İşler Ekrana Dönüyor!

Genç kızların sevgilisi olan ünlü oyuncu en son güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile ‘İkimizin Yerine’ isimli filmde başrolü paylaşmıştı. En son görüldüğü dizi ise Beren Saat ve Mert Fırat’ın da yer aldığı ‘İntikam’ dizisiydi. Dört yıl aradan sonra ekranlara geri dönen karizmatik oyuncu Bodrum Masalı’na dahil olmasıyla seyircinin yüzünü güldürdü. Oyuncunun projeyi kabul etme sebebi ise yaşadığı yer olan Bodrum’da çekimlerin yapılması olduğu öğrenildi.

BODRUM MASALI 22. BÖLÜM ÖZETİ

Ateş, Su ve Yıldız banka borcu nedeniyle evlerinden atılmışlardır. Faryalı, onları bu durumdan kurtarmak için kendi bildiği yollarla para aramaya başlar. Ateş ve Kelebek de aynı amaçla yeni işler peşindedir.

 

Hiç hesapta yokken Bodrum’a gelen Bora ve sağ kolu Lal ise, bu kurtuluş çabalarını baltalamak için devreye girer. Bora ayrıca Evren ile Gözde ilişkisinin de merkezinde yer tutmaya çalışacaktır. Aslı, anne ve babasını ararken yeni bir ipucuna ulaşır. Bu arada Ateş, son zamanlarda uzaklaştığını hissettiği Aslı için bir sürpriz hazırlar.

Son Güncelleme: 09.02.2017 00:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş