18 Kasım 2016 Cuma 00:50
Bodrum Masalı Serel Yereli kimdir Boyu Kaç Yaşında
Kanal D ekranlarında yayınlandı. ilk günden bu yana izleyici tarafından beğenilerek izlenen Bodrum Masalı oyuncuları hakkında sizlere bilgiler aktarıyoruz. Bodrum Masalı dizisi Alara karakterini canlandıran Serel yereli kimdir nerelidir Kaç yaşındadır eğitim durumu gibi merak edilen birçok sorunun cevabını sizler için sayfamızda hazırladık.
Varlıklı bir ailenin kızı. Babasının prensesi. Alara kimi zaman parası, gücü, kimi zaman da sabrı ve aklı ile Ateş’in yanında yer alacak.
Serel Yereli kimdir
1995 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen güzel oyuncu gerçek ismi Serel Yereli 4 yaşında şarkı söylemeye merak saran başarılı oyuncu anaokulunda uzay gemisi adını verdiği projesi ile Tübitak'ın düzenlemiş olduğu bilim teknik ve Bilim Çocuk buluş şenliği'ne katıldı ve ödül kazanmayı hak etti.İlk orta ve lise eğitimini İzmir'de tamamladıktan sonra lise yıllarında 2012 O Ses Türkiye yarışmasına katıldı.Sesi ile dikkat çekmese de güzelliği ile herkesi büyüledi.2013 yılında Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümüne girdi ve eğitim almaya başladı halen burada eğitimine devam eden oyuncumuz Bodrum Masalı dizisinde Alara karakterini canlandırarak karşımıza çıkıyor .
Adı Soyadı: Serel Yereli
Doğum Tarihi: 19 Nisan 1995
Nereli: İzmir
Burcu: Koç
Kilosu: 59
Boyu: 1.80
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Sarı
Eğitim Durumu: Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde devam ediyor.
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/serelyereli
Twitter Hesabı: https://twitter.com/serel_yereli
Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/serelyereliofficial
 
Son Güncelleme: 18.11.2016 18:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş