30 Aralık 2016 Cuma 21:17
Beyaz Show 30 Aralık Cuma Yeni Bölüm Varmı Yokmu Beyaz Show Konukları
Televizyon ekranlarının en uzun soluklu Show programı olan Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show bu hafta yayınlanmadı. Beyazıt Öztürk tarafından alınan karar gereği yılların eskitemediği program Beyaz Show 2 haftada bir yayınlanıyor. Geçen hafta Kanal D ekranlarında olan program yeni bölümünün 30 Aralık 2016 tarihinde izleyici karşına çıkması bekleniyor.

Ekranların sevilen Talk Show programı Beyaz Show bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak mı merak konusu oldu. Beyaz Show 30 Aralık 2016 cuma akşamı yayınlanacak mı program ekibinin açıklamasına göre  Beyaz Show programı Yeni dönemde iki haftada bir yayınlanacak. 16 Aralıkta izleyicileri ile buluşan Beyaz Show yeni programı 30 Aralık 2016 cuma akşamı ekranlara gelecek iki haftada bir ekrana gelecek olan program yine insanları gülmekten kırıp geçirecek.

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez programı Beyaz Show her hafta birbirinden renkli konukları ile 20 yıldır izleyici karşısına çıkıyordu renkli konukları ve kahkaha Tufanı estiren hoş sohbetleri ile Beyazıt Öztürk'ün sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show bu hafta 30 Aralık Cuma akşamı yine kaldığı yerden devam edecek .

 Pop müziğinin başarılı ismi Ziynet Sali, ünlü sanatçı Gökhan Özen, “Görümce” filminin başrol oyuncuları Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece ve “Okyanus” şarkısıyla listelerin altını üstüne getiren sanatçı Derya Uluğ ile Beyaz Show’da izleyicilere keyifli saatler yaşattı. Beyaz Show’un yeni bölümü 30 Aralık 2016 Cuma akşamı ekranlara geliyor.

Son Güncelleme: 30.12.2016 22:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş