03 Ekim 2016 Pazartesi 16:50
Beren Saat yeni dizide oynayacak mı merak ediliyor
 
Bugüne kadar gerek oyunculuğu ile gerek ise güzelliği ile ülkemizin önemli oyuncuları arasına giren Beren Saat son olarak Star Tv’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde rol almıştı. Tims Productions’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin ardından ünlü oyuncunun bundan sonra herhangi bir yapımda rol alıp almayacağı merak ediliyordu.

Yaz başından beri 5 yeni diziden teklif alan Beren Saat hiçbirinin de hikayesini beğenmedi. Bu geri çevirdiği dizi senaryolarının ardından Beren Saat’in film senaryoları okuduğu belirtiliyor.

Beren Saat kimdir?
26 Şubat 1984 tarihinde dünyaya gelen Beren Saat 32 yaşındadır. Sinema ve dizi oyuncusu olan Beren Saat Ankara doğumludur. Aşk-ı Memnu, Hatırla Sevgili, Fatmagül’ün Suçu Ne?, İntikam gibi akıllara kazınan dizilerde rol alan Beren Saat  Başkent Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur.

Türkiye’nin Yıldızları programına katılan Beren Saat 2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var ve 2005 yılında ise Aşka Sürgün dizilerinden sonra Hatırla Sevgili dizisinde rol almıştır.

İspanyolca ve İngilizce bilen Beren Saat en önemli çıkışlarından birisini Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisi ile yaşamıştı.
Ünlü oyuncu son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde rol almıştı.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş