28 Ekim 2016 Cuma 23:34
Bensu Soral Nerelidir Hangi Ünlünün KRDEŞİDİR
Bensu Soral kimdir?hangi ünlünün kardeşidir? Bensu Soral hakkında merak edilenler haberimizde .İşte ayrıntılar..
Çağatay Ulusoy,Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor gibi pek çok yetenekli oyuncunun rol aldığı yeni dizi İçerde’nin oyuncularından bir tanesi de Bensu Soral.Peki kimdir  Bensu Soral? Yeni dizide hangi karakteri canlandırıyor?

Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu Bensu Soral 2 Şubat 1991  Bursa doğumludur.Oyuncu Hande Soral’ın kardeşidir.Bursa İnegöl Anadolu lisesini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi  Grafik Bölümünü kazanmıştır. Halen üniversite hayatına devam eden Bensu Soral oyunculuğa ablası Hande Soral’ın desteği ile başlamıştır.Güzel oyuncunun ilk rol aldığı dizi Yol Ayrımıdır. Bensu Soral ,Vicdan dizisinde,Boynu Bükükler  ve  Tatlı Küçük Yalancılar isimli tv dizilerinde rol almıştır. Genç oyuncu Bensu Soral, ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’ın” Kader “isimli parçasına çekilen klipte rol almıştır.Soral ailesinde oyuncu bitmiyor.Hande ve Bensu Soral dışında bir oyuncu daha var o da Bensu Soral’ın ikiz kardeşi Bedirhan Soral.Marmara Üniversitesi İktisat fakültesinde okuyan  Bedirhan aynı zamanda oyunculuk eğitimleri alıyor.Bensu Soral  Show tvde ekrana gelen İçerde isimli dizide Melek karakterine hayat veriyor.Bensu Soral daha şimdiden izleyicinin beğenisini toplamayı başardı.

Ünlü oyuncu Bensu Soral’a setteki ilk gününde sevgilisinden büyük jest.  Bensu’nun sevgilisi Hakan  Baş,setteki  ilk gününde sevdiği kadına koca bir demet kırmızı gül gönderdi.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş