07 Kasım 2016 Pazartesi 15:28
Beni Affet Şeyma Korkmaz Kimdir?Nerelidir?Boyu,Yaşı Kilosu

Geçtiğimiz günlerde Eskişehir'de ablasını bıçaklayan saldırgan dövmeye kalkan Şeyma Korkmaz bir anda herkesin ilgi odağı oldu .Televizyon izleyicilerinin kendisini yakından takip ettiği Şeyma Korkmaz kimdir Nerelidir kendisi hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda hazırladık...

Kendisini televizyon ekranlarından tanıdığımız Şeyma Korkmaz ablası tuğba korkmaz Geçtiğimiz günlerde bıçaklı saldırıya uğraması ile saldırganın dövmeye kalkması ile bir anda herkesin tanıdığı isim olarak karşımıza çıktı Şeyma Korkmaz'ın ablası tuğba korkmaz bıçaklı saldırıya uğradı .Tuğba korkmaz ın eski sevgilisi tarafından gerçekleştirilen saldırı Eskişehir'in Vişnelik Mahallesi tarafında gerçekleşti .

Cuma günü meydana gelen olayda bir fabrikada seramik mühendisi olarak çalışan Fatih isimli şahsın bir süre ilişki yaşadıktan sonra kendisini terk eden Tuğba Korkmaz'ı bıçaklayarak kaçtı.1 çocuk annesi tuğba korkmaz ambulansla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı .Olay yerinden kaçan Fatih isimli saldırganın birkaç Sokak ileride Park ettiği otomobilinin içerisinde intihara kalkıştığı kendisine birkaç yerinden kestiği gözlemlendi polis ekipleri tarafından ulaşılan Şahıs ambulansla Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Tuğba Korkmaz'ın Hastanesinde tedavisi devam edilirken eski sevgilisi taburcu oldu emniyette yapılan sorgulamanın ardından adliyeye sevk edildi .Şeyma Korkmaz'ın babası ve daha sonra da Şeyma Korkmaz saldırganı adliyede dövmeye kalktı araya giren Polisler sorar sayesinde taraflar ayrıldı. Fatih isimli şahıs mahkemece tutuklanarak Eskişehir H tipi cezaevine gönderildi.

Şeyma Korkmaz kimdir

1988 yılında Eskişehir'de dünyaya geldi ilköğretimini burada tamamladıktan sonra Çanakkale'ye de lise ve üniversite eğitimini aldığı 18 Mart Üniversitesi resim-iş öğretmenliğinde okuyan Şeyma Korkmaz üniversite yıllarında fotomodellik yaptı .Ardından ilk deneyin email TRT1 ekranlarında Hayata Beş Kala dizisi ile gerçekleştirdi. Dizide Yağmur karakteri ile izleyici karşısına çıktı ardından ikinci dizisi Beni Affet ile ekranlara merhaba dedi Feride Kozan karakterini oynadı.

Son Güncelleme: 07.11.2016 20:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş