30 Ocak 2017 Pazartesi 13:45
Beni Affet 1109.bölüm özeti 31 Ocak Salı tüyoları Star tv
 Star tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün yayınlanan Beni Affet dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 31 Ocak Salı akşamı yayınlanmaya hazırlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve uzun yıllardır Star Tv’nin gündüz kuşağındaki en büyük kozlarından bir tanesi olan Beni Affet dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor.

Yeni bir haftaya merhaba diyen ve heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı Beni Affet dizisi 31 ocak Salı akşamı ekranlarda oluyor. İşte gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Bahar geçmişte Harika ile sevgili olduğunu söyleyen Onur’a karşı çok kızgındır. İyi niyetli davranan Harika ise ailesinin evindeki Bahar’ı ziyaret eder ve sözde Onur ile aralarını düzeltmek için çabalamaya başlar.

Bahar’ın tavrı ile birlikte Harika daha çok hırslanmıştır. Annesine tepki gösteren Onur ise karısının gönlünü almak için elinden geleni yapmaya devam eder. Öte yandan maddi konular ise Şahin’in canını sıkmaya başlamıştır.

Feride ise kendisini halsiz hissetmeye devam eder ve Yaman’ı kızdıracak bir durumun içine düşer. Yaman’ı bu sefer çileden çıkartacak kişi Feride değildir.

Eski sevgilisinden hediye alan Yaman Feride’den bir seferlik sevgilisi gibi davranmasını ister. Sıla ise kocası Murat’ı mutlu etmenin yollarını aramaktadır.

Son Güncelleme: 30.01.2017 13:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş