20 Ekim 2016 Perşembe 23:45
Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması yeni evine taşınıyor!
Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmasında heyecan devam ediyor. Sevilen program yeni eve taşınma kararı aldı. İşte detaylar..
 
Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden ve yaz döneminden bu yana reytinglerde üst sıralarda yer alan Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Sunumunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek’in üstlendiği sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yeni evine geçiyor!

Sadece yaz dönemi boyunca 13 hafta yayınlanması beklenen ancak alınan güzel reyting sonuçlarının ardından Kanal D yönetimi Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nin devam etmesine karar verdi. Bu kararın ardından da yeni eve taşınma kararı alındığı açıklandı.

Önümüzdeki dönemlerde kış aylarında gerçekleşecek olan yarışmalar için daha müsait olacak olan bu ev ile birlikte yarışmacılar daha da rahat edecek. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş