10 Şubat 2017 Cuma 22:31
Bahar Mehmet İlişkisi Ne durumda Ayrıldılar mı

            En çok izlenen evlilik programı olan Esra Erol’un en gözde çifti Bahar ve Mehmet hakkında konuşulanlar bitmiyor! Her seferinde bir başka bombayla ekranlara gelen ve izleyenlerin gözlerini alamadığı çift bir sürelik ayrılıktan sonra yeniden alevlenen aşklarıyla hayranlarını mutlu etmişti. Bu olanlardan sonra çift için yine bir ayrılık dedikodusu dönüyor!

            Bir ayrı bir barışık çiftimiz son zamanlarda epey yakınlaşarak herkesi mutlu etmişti. “Sosyete Güzeli” olarak tabir edilen Bahar 32 yaşında, güzel mi güzel, hiç evlenmemiş moda evi sahibi olan zarif bir kızımızdı. Mehmet ise Bahar’a göre biraz daha ağır başlı, dediğim dedik, 30 yaşında, turizm acentesi olan bir bey. Bahar rahat bir kızımız olduğundan genelde söylenileni pek dinlemese de Mehmet, Bahar’a ilaç gibi geldi. Sürekli ayrıldıkları haberlerini duysakta bir o kadar da barıştıkları haberini duyduk desek yalan olmaz. Çift samimiyetlerini arttırınca geçtiğimiz günlerde Mehmet Bahar’ın kolundan tutup kendisini memleketi Şanlıurfa’ya götürüp hem ailesiyle tanıştırıp hem de sıra gecelerinde eğlenmişlerdi. Bahar Şanlıurfa’daki topuklu ayakkabı görüntüleriyle hem seyircileri güldürmüş hem de büyük bir sempati toplamıştı. Bahar Şanlıurfa’ya da gidince çift birbirini  ekranlar karşısında epey övmüştü.

            Bu olayların üstüne çift 3 Şubat Cuma günü ayrılıyor haberiyle sallandı. Henüz ayrılıkları hakkında kesin bir bilgi olmasa da Mehmet’in epey şanssız bir dönemden geçtiğini söylemek yanlış olmaz. Önce Cuma günü hastanelik olan Mehmet, hafta sonu da evinde ufak bir kaza geçirdi. Kaza sonucu Mehmet’in koluna kızgın yağ döküldüğü ve kolunun yandığı öğrenildi. Herkes Mehmet’in sağlık durumunu merak ederken bir yandan da ikilinin aşk hayatının son durumu konuşuluyor.

Son Güncelleme: 10.02.2017 22:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş