31 Ocak 2017 Salı 10:13
Baha ve Naz Arasında Neler Oluyor?Baha Zuhal Topal'den Dayak mı Yedi?
Gündüz kuşağının en sevilen programlarından olan Zuhal Topal’la ile ilgili geçtiğimiz günlerde bir haber yayınlamıştık. Baha’nın Naz’a vurduğu iddialarıyla ilgili ve ekibin Baha’ya şiddet uyguladığı, Deniz’in arabasını tuz buz ettiği haberi..

Bir senedir programda locadaki yerini alan Baha’yı artık locada göremezsiniz. Çünkü son günlerde bir kısmına şahit olduğumuz kadarıyla söylenenler ve bilinen gerçekler var.Dillere destan bir aşk yaşayan ikili;Baha ile Naz ayrılmışlardı. Baha ve Naz taliplerini aramak için locada yerlerini aldılar ve talip beklemeye başladılar. Maalesef işin aslı öyle değil. Baha ve Naz ayrılar gibi gösterildi. Evet ayrılar gibi gösterildi sadece! Naz bu programın başlıca reyting kaynaklarındandı. Naz’ı gözden çıkarmak öyle kolay değildi.. Çiftin uğraşları sonucu ekip tarafından  bir söz verilerek  mayıs ayında çifti birleştirme şartı ile locada oturtuyorlardı. Çünkü her şey program ekibinin kararlarına bağlıydı.
Çünkü izlediklemiz kocaman dev bir yalandan ibaret. Baha ve Naz mayıs ayını bekliyorlardı ta ki Naz’a gelen talibin Naz’ı dansa kaldırmasına kadar. Artık bu senaryoya dayanamayan Baha stüdyodan büyük bir hışımla çıkıp gitmişti. Ve dışarıda yaşananlar hala çok konuşulmakta ve bir sürü iddia olup hiçbir şey tam anlamıyla açıklığa kavuşamamış durumda. Baha kendisini linç ettiklerini   ellerinden zor kurtulduğunu , o sırada Deniz’in arabasında olduğu için arabanın da tuz buz olduğunu söylüyor. 

Naz ile hiç ayrılmadıklarını tüm bunların senaryo olduğunu söylüyor. Fakat Naz ise tüm bu söylenenlerin tam zıttını, yani Baha ile arasında hiçbir şeyin olmadığını hiçbir şeyin kalmadığını söylüyor.  Hatta gerekirse Zuhal Topal’ı ve tüm ekibi evine götürüp bakmalarını konuşulan bu ilişki söylemlerine  dair hiçbir şeyin olmadığını  kesin ve net bir dille ifade etti. Program öyle karıştı ki! Kim yalan söylüyor kim doğru belli değil!

 

Son Güncelleme: 31.01.2017 10:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş