02 Aralık 2016 Cuma 15:57
Avukat Banu Kimdir?Cesur ve Güzel Gözde Türkpençe nereli,kaç yaşında
 STV ekranlarında yeni sezon dizileri arasında en çok dikkat çeken ve gerek senaryosu gerekse oyuncuları ile beğeni kazanan diziler arasında yer alan Cesur ve güzel oyuncularını tanıtıyoruz. Cesur ve güzel dizisinde izlediğimiz tutkulu bir aşk hikayesi izleyici tarafından ilgi odağı olurken, dizide yer alan oyuncuların kim olduğu ile ilgili meraklı araştırmalarda devam ediyor. Cesur ve güzel dizisinde rol alan oyunculardan birisi de Gözde Türkpençe oldu. Gözde Türkpençe kimdir, nerelidir hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen detaylar sizler için sayfamızda yer almaktadır…

Ay Yapım tarafından üstlenilen Cesur ve güzel dizisi Star TV ekranlarında yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Başrollerinde iki usta isminin yer aldığı Cesur ve güzel dizisi,Ali Bilgin tarafından yönetmenliği üstleniliyor. Ece Yörenç ise senaryosunu kaleme alıyor. Cesur ve güzel dizisi sahneleri İstanbul Tuzla'da bulunan bir çiftlikte çekiliyor.Aynı zamanda senaryoya göre Çatalca ve Durusu’ya gidilerek çekimler gerçekleşiyor.Korludağ tamamen hayal ürünü bir yer olduğu söyleniyor.

Gözde Türkpençe kimdir?

28 Ekim 1984 tarihinde İstanbul'da hayata gözlerini açan güzel oyuncumuz küçük yaşlardan itibaren on eğitimi almaya başladı. Fransız Lisesi'nde eğitimini tamamlamasının ardından Mimar Sinan Üniversitesi konservatuvarı modern dans bölümünü bitirdi televizyon ekranlarında Güzel ve Çirkin izisi ve Ulan İstanbul dizisinde rol aldı.Şimdilerde kendisini Cesur ve güzel dizisinde esurun İstanbul'a gidip görüştüğü Avukat arkadaşı olarak Banu karakterini canlandırırken izliyoruz.

Son Güncelleme: 02.12.2016 16:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş