18 Ekim 2016 Salı 23:47
Avatar Atakan’dan küfür iddialarına yanıt!
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’ın 2016 şampiyonu olan Avatar Atakan geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Bu video ile ilgili oldukça sinirli olan Atakan’ın açıklamaları ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Acun Medya’nın önderliğinde ülkemizin en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Survivor’ın son şampiyonu olan Avatar Atakan hakkında bir küfür videosu çıkmıştı. Bu video büyük tepki görürken Çağan Atakan Arslan da konu ile ilgili açıklamada bulundu. İşte o açıklama;
An itibarıyla sanal alemde adi, şahsiyetsiz, şeref yoksunu bir şahsın aleyhimde yaymış olduğu bir videoya denk geldim. Birkaç yıl öncesine ait olan bu videoda müzik dinlerken sanki halkıma küfrediyormuş gibi söyleneni farklı şekilde algılatarak bizi ve değerlerimizi hiçse sayan bu aşağılık mahlukata sadece yazıklar olsun diyorum. Ben ki, sadece bayrağımız için dünyanın dört bir yanında savaşmış bir adamım. Bu yapılan karalamalar beni ve ülkesini seven herkes için yalnızca bir masal niteliğindedir. Bu şahış ve yayan fake hesaplar hakkında yasal işlem başlatılmıştır. En kısa zamanda adalet yerini bulacaktır. Her zaman dediğim gibi 'Allah var sıkıntı yok"
 
Son Güncelleme: 19.10.2016 20:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş