06 Şubat 2017 Pazartesi 21:54
Aşk Laftan Anlamaz Hayat Ölüyor mu Diziden Ayrılıyor mu?
Başrollerini Burak Deniz ve Hande Erçel’in paylaştığı, Show TV’de yayınlanan romantik komedi dizisi olan Aşk Laftan Anlamaz’ın bir dargın bir barışık evli çiftini bu kez trafik kazası yakaladı! Araları pekte iyi olmayan Emre’nin arabasının freninin patladığını öğrenmesi üzerine direksiyonu önüne kırarak hayatını kurtarmaya çalışan Murat’ın yaptığı hamle ölüme sebep olabilir!

Dizinin güzel oyuncusu Hande Erçel’in canlandırdığı Hayat karakteri ve Burak Deniz’in hayat verdiği Murat karakterinin ölümüne sebep olabilecek kazaya gelin daha yakından bakalım! Murat’ın bir başkasının hayatını kurtaracağını düşünerek yaptığı  hamle sonucu maalesef çiftin araçları takla atıyor. Dizinin izleyenlerinin ağzını burnuna getiren sahne akıllara acaba başrollerden biri ölüyor mu sorusunu getirdi! Hande Erçel ve Burak Deniz arasında çıkan yalan aşk haberlerinin oyuncuları yıpratmış olabileceği düşüncesi akıllarda dönerken başrollerin ölme ihtimalinin olmaması da biraz içleri rahatlattı. Merak etmeyin, gözde çifte bir şey olmuyor!

Gelin büyük bir ilgiyle izlenen dizinin güzel oyuncusu Hande Erçel’i daha yakından tanıyalım… 24 Kasım 1993 doğumlu olan genç oyuncu henüz 23 yaşında! Genç yaşında kazandığı başarılar ise çok büyük. Bandırma doğumlu olan güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde öğrenimine devam ediyor. Geleneksel Türk Sanatları bölümünde okumakta olan oyuncu Azerbaycan’da katılmış olduğu bir güzellik yarışmasında ikinci olmuş! Çalıkuşu, Hayat Ağacı, Çılgın Dershane gibi dizi ve filmlerde oynasa da asıl dikkati Güneşin Kızları dizisindeki Selin karakteriyle çekmiştir. Kendi gibi oyuncu olan Ekin Mert Daymaz’la bir küs bir barışık ilişkileri hayranlarını kıskandırsa da yakın zamanda ikili maalesef ayrıldı. 

Son Güncelleme: 06.02.2017 22:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş