12 Şubat 2017 Pazar 20:06
Aleyna Tilki’den Demet Akalın’a Özür Geldi

Son dönemlerin en çok konuşulan polemiklerinden bir tanesi de Aleyna Tilki ile Demet Akalın arasında geçen polemik olmuştu. Aleyna Tilki’nin sosyal medya üzerinden paylaştığı söz ile Demet Akalın’a gönderme yapması sonrası Demet Akalın tepki göstermişti. İşte haberin detayları..

Son dönemlerin öne çıkan isimlerinden olan ve Cevapsız Çınlama şarkısı ile çıkış yapan Aleyna Tilki son dönemlerde Demet Akalın ile olan polemiği ile gündeme gelmişti.

Demet Akalın için sosyal medyada iğneleyici sözler kullanan ve göndermede bulunan Aleyna Tilki’ye Demet Akalın’dan tepki gelmişti. Konu ile ilgili Aleyna Tilki açıklamalarda bulundu.

Demet Akalın’ı idol olarak aldığını belirten ve üstadı olduğunu belirten Aleyna Tilki her şeyin en iyisi o bilir şeklinde ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında Aleyna Tilki’nin şarkısını radyoda tahammül edemiyorum şeklinde cümlesiyle kapatan Demet Akalın’a Aleyna Tilki sosyal medyadan "Kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsız olmaz!" diyerek cevap vermişti.

Son Güncelleme: 12.02.2017 21:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş