08 Şubat 2017 Çarşamba 22:13
Adı Efsane Son  Bölüm Neler Yaşandı Büyük Sürpriz!
 İlk iki bölümüyle seyirciyi adeta ekrana kilitleyen Kanal D’nin yeni dizisi Adı Efsane 3.bölüm fragmanı ile seyirciye tatsız bir sürpriz yaptı!

Adı Efsane geçen hafta cumartesi yayınlanan son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Heyecanla beklenen Adı Efsane 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 3. Bölüm fragmanında ise Tarık'ı tatsız bir sürpriz beklediği görülmektedir! Melis ile arasını düzelteceği akşam, Hakan'ın babası ile yaşadığı olay gecenin kanlı bitmesine neden olur! Adı Efsane, heyecan dolu yeni bölümüyle 11 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Adı Efsane 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızlarının gitmeyişinin sevincini yaşayan Tarık’ın tatsız bir sürprizle karşılaşması olayların seyrini değiştirecektir! Melis ile arasını düzelteceği akşam, Hakan'ın babası ile yaşadığı olay gecenin kanlı bitmesine neden olur! Hakan'ın babası ile arasındaki itiş kakış sırasında elindeki bıçak Tarık'a saplanması ile ortalık karışır!

 

Gökçe Bahadır ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrollerinde yer aldığı Adı Efsane 3. bölüm 11 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Adı Efsane dizisi önceki bölümde kızlarının yurtdışına gitmemesi Tarık'ı çok mutlu etmiştir ve hatalarını telafi etmek adına harekete geçer. En büyük kızı Melis ile arasını düzeltmek için bir randevu ayarlar; fakat, beklenmedik bir gelişme yaşanır. Hakan'ın babası ile olan sorunları ortaya çıkmıştır ve bir şekilde Bahar'da bu olaya dahil olmuştur. Tarık, Bahar ve Hakan'ın babası arasında geçen tartışmanın sonucu gece kanlı biter. İtiş, kakış sırasında Tarık'ın elindeki bıçak karnına saplanır! Tarık, bu yaralanmadan sağ çıkabilecek mi? Bahar ve kızları bu acı olaydan ne kadar etkilenecekler? Tarık kızları ile arasını düzeltebilecek mi?

 

Adı Efsane 2.Bölümde Neler Yaşandı?

Adı Efsane son bölümde Tarık, Zeynep’i kaçırdığı suçlamasıyla nezarette tutulmaktadır. Seçil, yeğenlerini yurt dışına götürebilmek için Tarık’ı kasıtlı olarak içeri attırmıştır. Tarık, Zeynep’i kaçırdığı suçlamasıyla nezarette tutulmaktadır. Tarık’ın çocuklarının gitmesine engel olmak için, öncelikle oradan kurtulması gerekmektedir. Kıvanç ise, gece kulübündeki olayın intikamını almak için hazırlıklara başlar ancak planın nasıl sonlanacağından habersizdir. Hakan babasının annesini aldattığını ve başka bir oğlu daha olduğunu öğrenir. Mahalleye gelen Kıvanç ve arkadaşları umduklarını alamadan geri döner…

Son Güncelleme: 09.02.2017 00:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş