03 Ekim 2016 Pazartesi 08:50
Acun Ilıcalı Survivor 2017 ile ilgili ipuçları verdi
 
Son dönemlerin en çok takip edilen ve ivmesi en yüksek olan yarışma programlarından bir tanesi de Survivor diyebiliriz. Acun Medya önderliğinde her sene reyting rekorları kıran Survivor’da son olarak şampiyon Ünlüler takımından olan Çağan Atakan Arslan olmuştu.

Çağan Atakan Arslan Serkay Tütüncü ile kaldığı finalde şampiyonluk ipini göğüsleyen isim olmuştu. Bunun ardından uzun süredir Survivor’ı ekranlarda göremiyoruz.

TV8 ekranlarında yayınlanan Magazin 8’e konuşan Acun Ilıcalı 2-3 sürpriz isimle anlaştıklarını ancak isim veremeyeceğini açıkladı. İşte Ilıcalı’nın o açıklamaları;

“Önümüzdeki sene de iddialıyız. Güzel bir Survivor yapcağız. Yavaş yavaş başladık. Sürpriz isimler de var. Adı üzerinde sürpriz olduğu için söylemeyeceğim. Bu isimler tek tek çıksın daha iyi olur. Ama iki üç tane çok güzel isim var. Söylesem çok gülersiniz ancak söyleyemiyorum.
 
Bu sene de projede çok yenilikler var. Büyük ihtimalle Yunanistan’da da Survivor yapacağız. Yunan televizyonuna Yunan ünlüleri Yunan gönüllüleri şeklinde bir Survivor yapacağız. Onu da Dominik’te çekeceğiz. Bizim için de yeni bir heyecan olacak. Öğleden sonraları Yunan oyununu seyretmeye gideceğiz. Kim kazanıyor ne yapıyor diye. Zaten işimiz azdı biraz daha artacak.”
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş